OVČÁRY – BEROUN 2:0

Zápas se hrál již od dvou hodin a na fotbal se tak přišla podívat jen hrstka diváků. První poločas mnoho fotbalové krásy nepřinesl a skončil bezbrankovým stavem. Klíčovým momentem zápasu byl úvod druhého poločas. A Berounští jej nezvládli. Mezi 49. a 50. minutou Ovčáry dvakrát skórovaly. V hlavní roli byl domácí Maršner, který první gól připravil a druhý sám vstřelil. Po chvilce se ovšem zranil. „Z našeho pohledu škoda, že neodstoupil dříve," uvedl na adresu domácího štírka hostující trenér Roman Hrubeš, který hodnotil výkon svého týmu i přes porážku celkem kladně.

„Prohráli jsme s fotbalovým soupeřem po bojovném výkonu. Domácí byli dvě třetiny zápasu lepší. Když dali na 2:0, tak jsme pak byli v určitých fázích lepší, i jsme si vytvořili dvě slibné šance, které jsme neproměnili. Gól jsme dali, bohužel nám ho rozhodčí neuznal pro ofsajd. Rozhodl nástup do druhého poločasu a naše nekoncentrovanost," dodal Roman Hrubeš, mimochodem bývalý ligový rozhodčí.

„První poločas stál za nic, mimo třech rohů za sebou, které jsme nevyužili, jsme se prakticky k ničemu nedostali, protože hosté dobře bránili," vrátil se trenér Ovčár Jaroslav Sankot do nepříliš záživného prvního dějství. Po návratu z šaten už domácí udeřili. „Začali jsme náporem a vytvořili si víc šancí. Díky Alešovi, který byl nejlepší na hřišti, jsme dali dva góly. Pak jsme sice hostům přenechali iniciativu, ale zápas nadále kontrolovali," shrnul druhou část Miroslav Sankot.

Branky: 50. Voljanskij, 52. Maršner. Rozhodčí: Horváth. ŽK: Smetana (B.). Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Beroun: Pettik – Kosnar, Klička, Novák, Smetana – Nguyen, Šíma, Bureš, Christov (75. Král), Rigo – Lundák.