Jak strávili poslední víkendy před uvolněním nouzového stavu. Co třeba oblíbené čarodějnice? „Ty jsme pálili oproti jiným rokům jen doma, v rodinném kruhu. Oheň, buřty, pivo,“ pousmál se Stanislav Šebek mladší, který přiznal, že na Den osvobození na sport nezbyl čas, volný den využili částečně pracovně.

Teď už je čas a možnost vyrazit na hřiště. „Samozřejmě uvolnění opatření vítám, člověk se hned víc těší na věci, které pro něj byly do té doby úplně samozřejmé. Hned jsme toho využili a podnikli první tréninky s naší mladší přípravkou. Naše oblíbené sportoviště, kterým je fotbalové hřiště ve Všeradicích, jsme už navštívili,“ řekl Šebek a dodal: „Momentálně jsme rádi, že nám opatření dovolila alespoň nějakou činnost. K utkáním se teď nijak neupínáme, ale samozřejmě, že až to bude možné, rádi toho hned využijeme.“

ANKETA DENÍKU: ČEŠI V POHYBU
Kvůli mezinárodní situaci letošní prázdniny strávíme převážně v Česku. Deník se rozhodl zjistit, jak chcete letošní dovolenou strávit právě vy a vaši blízcí. Do speciální ankety se zapojily již stovky čtenářů. Zúčastněte se také a pomozte nám zjistit, jak bude léto v Česku vypadat. Stačí do 20. května 2020 vyplnit anonymní formulář, který najdete na adrese www.cesivpohybu.cz.