Starší: Hořovicko – Klatovy 0:0

V utkání dvou celků ohrožených sestupem začali lépe hosté, ale kromě jedné střely, kterou Zíma pokryl, se do zakončení nedostali. Domácí se rozjížděli pomaleji, ale s postupem času si vypracovali převahu, ale do šance se Hořovičtí nedostali.

Do druhé půle vstoupili domácí dorostenci hodně aktivně a v 53. minutě mohl skórovat Křížek, sólo ale neproměnil. Další šance pak neproměnili Škvára s Laštovičkou a v 77. minutě Zemánek hlavou poslal míč do břevna. Další velkou šanci měli domácí v 83. minutě, kdy nejprve brankář Kašpar vychytal sólo Křížka a poté fantasticky vychytal i následnou dorážku.

Hosté se k jediné šanci druhé půle dostali v 86. minutě, hlavička klatovského útočníka Hory ale mířila těsně vedle tyče. Poté si Hořovičtí vypracovali ještě dvě velké šance, jenže na výtečného Kašpara domácí nevyzráli a utkání tak skončil bezbrankovou remízou. Tento výsledek je pro Hořovicko, které bylo po celý zápas jasně lepší, jednoznačně ztrátou.

Poločas: 0:0. ŽK: Ungr, Laštovička.

Hořovicko: Zíma – Solar, Budínský, Ungr, Lebduška – Pelikán (78. Svoboda), Zemánek, Novák (37. Laštovička), Škvára – Křížek, Zítek

Mladší: Hořovicko – Klatovy 3:1

Hosté se sice dostali v 19. minutě do vedení, ale to bylo z jejich strany vše. Domácí byli po celý zápas lepší a měli ho pod kontrolou. V 65. minutě již domácí vedli 2:1 a mohli přidat třetí gól. Pužík ale penaltu neproměnil. Pojistku přidali Hořovičtí v 71. minutě po střele Pelikána. Hořovičtí mladší dorostenci tedy vyhráli 3:1, což je pro hosty hodně milosrdný výsledek.

Branky: 21. Kubišta, 62. Vágner, 71. Pelikán – 19. Pivoňka. Poločas: 1:1. ŽK: Šlajer, Tužil, Pelikán.

Hořovicko: Křikava – Kostič, Spal, Souček, Tužil – Vágner, Kubišta, Pužík, Petráš – Šlajer (41. Tregler), Ábel (49. Pelikán)