Hořovicko – Kosmonosy 2:0

Povzbuzeni výhrou v Kunicích se od začátku starší žáci FK Hořovicko do svého soupeře pořádně obuli. Kosmonosy se v první čtvrthodině téměř nedostaly za polovinu hřiště, ale tlak domácích branku nepřinesl. Hořovicku sice scházeli Křikava a Hlavatý, přesto se začala projevovat dlouhodobá práce na herním systému, který je založen na přesných přihrávkách, presinku a snaze získat hru pod svojí kontrolu. Když už se zdálo, že Kosmonosy začnou zvedat hlavu, přišel roh Boučka, po němž se prosadil hlavou Vaníček – 1:0. Domácí obrana musela v prvním poločase řešit pouze jednu ošemetnou situaci, po které mířili hosté vedle branky. Hořovicko pokračovalo v tlaku i ve druhém poločase, když zvyšovalo poměr střel na branku i mimo ní. Při jedné z kombinačních akcí, do které hráče trenéři nutili, unikl Kotva, ale nájezd brankář hostů chytil. Takže musela přijít střela Boučka z 25 metrů, míč zapadl pod břevno a bylo to 2:0. Jelikož se Kosmonosy nehodlaly smířit s porážkou, byl k vidění dobrý souboj. Hosté se snažili uvolňovat své dva nejlepší hráče dlouhými míči, to se jim dařilo ve chvilce oddechu domácích. Snížení se ale nekonalo. Deset minut před koncem se ve vápně orientoval dobře Spousta, ale jeho levačka zamířila těsně vedle tyče. V závěrečných pěti minutách domácí hru kontrolovali.

Branky: Vaníček, Bouček. Rozhodčí: Vilhelm – Koldová, Filip. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Poločas: 1:0.

FK Hořovicko: Šebek, Beneš, Vaníček, Zbahna, Hájek, Spousta, Bouček, Rajtr, Tůma, Pour, Kotva, střídali: Kovařík, Povolný. Trenéři: Bežó, Rajtr.

Ve středu 27. října sehraje FK Hořovicko přípravný zápas s ČLU Beroun B od 16:30 na hřišti ve Bzové. V sobotu zajíždí žáci Hořovicka na půdu prvního celku tabulky Polabanu Nymburk.