Starší: Beroun – Prachatice 2:1

Dle očekávání vsadili hosté od začátku utkání na tuhou defenzivní hru s dlouhými nákopy na své útočníky. A svojí dobře organizovanou obrannou činností drželi domácí celek v šachu téměř celý úvodní poločas. Berounští žáci se sice dostali do několika nebezpečných akcí, které ale ve finální fázi neřešili dobře. Nakonec se lvíčata dostala v závěru prvního poločasu do vedení. V pokutovém území byl sražen Zdeněk Jílek a David Soukup nařízenou penaltu, byť nadvakrát, dokázal proměnit.

Pojistku domácí hráči přidali hned v úvodu druhého poločasu. Po trestném kopu vznikl v šestnáctce hostů pořádný závar, v němž se opět nejlépe orientoval David Soukup, který zblízka zvýšil na 2:0. Za tohoto stavu již soupeř upustil od striktní obranné hry a začal se tlačit do útoku ve více hráčích. To ale byla voda na berounský mlýn. Ve zbytku druhé půle si lvíčata vytvořila nejméně dalších pět vyložených šancí. Jenže David Soukup třikrát v sólovém nájezdu ztroskotal na hostujícím brankáři a v dalších šancích domácí mířili jen do břevna, či tyčí. Neproměnění těchto několika tutových šancí se domácím v závěru utkání samozřejmě vymstilo, když soupeř po ojedinělé akci necelých patnáct minut před koncem zápasu snížil na 2:1. To Prachatice samozřejmě hodně psychicky nakoplo, navíc lvíčata se začala bát o výsledek. Ve zbytečně nervózní závěrečné desetiminutovce Berounští vítězství ale dokázali uhájit. Díky vítězství se berounský celek odpoutal od sestupových vod a posunul se na osmé místo.

Branky: Soukup 2 (1 z pen.) – Pasecký. Poločas: 1:0. Diváci: 80. Rozhodčí: Burda – Zelenda, Vlachopulos A.

Beroun: Ježdík – Lorenc, Slabý, Krůta, Jílek – Zuska (36. Štrougal), Prokop, Sedlák (49. Žáček), Duchoň, Pipiška (64. L. Kasl), Soukup.

Mladší: Beroun – Prachatice 1:1

Po sérii několika proher neměla lvíčata proti favorizovaným Prachaticím co ztratit. Hosté si hned od úvodu vypracovali převahu a výsledkem byl pro domácí dost nešťastný gól, když brankáři propadl míč mezi rukama a v pádu si ho srazil do sítě. Toto vedení Prachatice udržely až do poločasu.

O přestávce Berounští přeházeli sestavu, což přineslo vyrovnání hry. A přišly i šance. V 50. minutě se domácí dočkali vyrovnání, když po rohu Dany Břížďalová prostřelila houštinu těl – 1:1. V závěru byli blíže k vítězství hosté a při domácích stálo i štěstí, když hráči Prachatic dvakrát nastřelili tyč. Zápas nakonec další gól nepřinesl a skončil spravedlivou remízu. Domácí hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost ve druhém poločase, do podzimní formy ale mají hodně daleko a tak stále mají co zlepšovat.

Branky: Břížďalová – Markytán. Poločas: 0:1.

Beroun: Špicl – Piovarči (31. Tikovský), Pech, Řanda Zdeněk, Gart (31. Řanda Martin) – Břížďalová, Markvart, Kočvara (48. Luňáček), Patera – Sklenář, Kokeš.