Pak se ale dobře šlapající chyňavský stroj zadrhl. „Prvních sedm kol to byla prostě paráda. Jenže pak to začalo drhnout. Těžce urvaná remíza v Jáchymově, pak zbytečná remíze doma s Broumy, prohra s Hořovickem a hlavně poslední dva zápasy se Stašovem a Drozdovem, to byla hrozná bída a škoda. Především Stašov u nás doma, to se prostě mělo zvládnout, ale nešlo to, a v Drozdově to byl od nás propadák,“ čílí se Zdeněk Steiner mladší. 

Pěkný duel sehrála Chyňava s Trubínem. „Bylo to naše nejvydařenější utkání, doma jsme vyhráli 5:0. To byl asi vrchol naší formy. Spokojenost je tedy jen s první polovinou. Jsme rádi, že sezona je u konce a můžeme se zaměřit na věci, které nás trápí. Příprava nám letos začíná už 13. ledna, takže bude dost času. Chceme na jaře atakovat nejvyšší příčky a je i pravděpodobné, že přivedeme nějakou posilu,“ prozradil chyňavský fotbalista.

Velká radost zavládla v tělocvičně komárovské sokolovny.
Senzace! Komárov sestřelil lídra

Toho potěšil jeho spoluhráč. „Překvapila mě především forma Jardy Hebedy (19 gólů), držel si pěknou fazónu a hlavně mě už před sezonou mile překvapil, že odmítl lukrativní nabídku z ČLU Beroun, chce bojovat za nás a zkusit se zapsat do naší historie,“ chválí útočníka Steiner.

Chyňavský záložník přidal i výčet dalších argumentů týkajících se okresního přeboru. „Je tam víc věcí, které jsou pozitivní. Dokončení našeho tréninkového areálu, celkem dobré výkony některých rozhodčích v důležitých utkáních a hlavně i vyrovnanost okresu, která letos panuje. Odvety budou hodně zajímavé a těšíme se především na Nový Jáchymov, protože naši a jejich fanoušci patří k nejlepším v okresu, utkání mají pořádný náboj a je to většinou pekelná atmosféra,“ dodal Zdeněk Steiner ml. 

Albové foto týmu vyjde v pondělním tištěném Berounském deníku!

Berounskou vzduchovku uspořádal Klub biatlonu Beroun.
Nejlépe střílela Sofie Jandová