KRÁLŮV DVŮR – HOŘOVICKO 14:1

Ačkoliv cábelíci nebyli v plné síle, od samého začátku si na hřišti dělali, co chtěli. Hořovičtí mladíci vůbec nestíhali a po dvaceti minutách již Králův Dvůr vedl 3:0. Když pak ve 24. minutě přidal Novák čtvrtou branku, hosté víceméně rezignovali a během následných sedmnácti minut lovil brankář Křikava míč ze své sítě ještě pětkrát. O poločase byl stav hrozivých 9:0.

O poločase trenér Berger hráčům Hořovicka značně vyčinil, příliš pozitiva do hry hostů to ale nepřineslo. Králodvorská kanonáda pokračovala a po patnácti minutách už to bylo 12:0. Nejprve Frydrych zkompletoval hattrick a poté se prosadil i Sabou. Za tohoto stavu se již Králodvorští nekoncentrovali a zbytek utkání byl již jen povinností. V 68. minutě se dočkalo Hořovicko čestného gólu, když po chybě králodvorské defenzivy utekl obráncům Vokáč a po jeho přihrávce Šubert prostřelil Mokrohajského. Ve zbytku utkání již stojí za zmínku jen parádní akce Toporčáka, který přešel přes tři protihráče a krásnou technickou střelou překonal Křikavu. Zápas tedy skončil velkým debaklem pro hořovickou rezervu.

OHLASY TRENÉRŮ VČETNĚ SESTAV A STATISTIK NAJDETE V PONDĚLNÍM VYDÁNÍ BEROUNSKÉHO DENÍKU