HOSTOMICE B – ZAJEČOV B 4:8 (2:5)

Do Hostomic přijelo béčko Zaječova v solidní sestavě. „Našemu áčku zrušili zápas, tak jsem říkal, že si půjdu zahrát za béčko,“ prozradil příčinu své účasti hostující Michal Ungr (na snímku)
Jeho tým samozřejmě před zápasem zajímalo, jaké známé tváře z krajské soutěže proti němu nastoupí, ale moc jich nebylo.

„Žádné informace jsme o sestavě Hostomic neměli. Mysleli jsme si, že když zrušili áčko, tak budou mít posílené právě béčko, ale při zápase říkali kluci, že jim plno lidí uteklo pryč,“ uvedl Ungr.

V utkání došlo k velké přestřelce, jakoby se hrálo bez obran. „Přestřelka to byla, hrálo se nahoru dolů. Už první půle byla 2:5. A to mohlo padnou těch branek ještě víc,“ myslí si Ungr.

Zaječovský záložník přispěl k divokému skóre 4:8 hned čtyřmi góly. „Nejzajímavější gól byl asi ten třetí. Někdo vystřelil, gólman to vyrazil a mě to skákalo u nohy. Zkusil jsem to přes hlavu poslat na bránu, protože jsem věděl, že je gólman venku z brány. Nakonec to padáčkem spadlo až za brankovou čáru,“ usmíval se Michal Ungr.

Na podobný kousek si nevzpomíná. „Takový gól jsem ještě nikdy nedal. A čtyři góly za zápas už vůbec ne,“ řehtal se kanonýr Zaječova.