Osek – Tetín 6:2

Tetínu vyšel především vstup do utkání a už ve druhé minutě se dostal do vedení, když míč po dvou tečích útočníků hostí skončil v síti. Ale Tetínští se dlouho z vedení neradovali. O vyrovnání se postaral v sedmé minutě Ehl, když vyběhnuvšího brankáře s přehledem přehodil. Hrálo se nahoru, dolů a ve 21. minutě se hostům naskytla šance, jenže David ani nadvakrát nedokázal prostřelit brankáře Křivánka. Vzápětí se do vyložené šance dostal domácí Ehl, který ale také neuspěl. Ve 32. minutě se již skóre měnilo, když domácí Ungr napálil z pravé strany míč do odkryté části branky a přivedl tak Osek do vedení. Po chvíli pak vypálil Vaníček a Eliášek robinzonádou zabránil jistému gólu. V závěru poločasu přišly velké šance hostů. Ve 41. minutě nejprve David přehodil Křivánka, ale totéž se mu povedlo i s brankou. Poslední vyloženou šanci hostů pak zmařil výborný Křivánek.

Do druhého poločasu lépe vstoupili domácí a již ve 47. minutě měli možnost zvýšit vedení. Ale to by musel Ehl proměnit penaltu. Jeho prudká střela skončila na tyči. Po chvilce postupoval Ehl sám na branku, na Eliáška ale nevyzrál. Domácí útočníci ve druhé půli rychlými přihrávkami na jeden dotek přiváděli obránce hostů k bezradnosti a postupně vznikající šance často končily gólem. O dvě branky se v 54. a 60. minutě postarali Čížek s Ungrem. Ale ani za nepříznivého stavu to Tetín nezabalil a nevynechal jedinou příležitost k ohrožení Křivánka. V 69. minutě při učebnicové akci dosáhl Robert Čížek pátého gólu, ale i hosté se dočkali, a to v 71. minutě, kdy se nádherná střela z trestného kopu otřela o břevno skončila za zády domácího brankáře. Ale ani to ještě nebylo vše. V 88. minutě po nezištné přihrávce Ungra se tentokrát Ehl nemýlil a upravil na konečných 6:2.

Branky: Ehl 2, Čížek R. 2, Doležal, Ungr – Tenkrát, Krtek. ŽK: Tenkrát, David, Kern. Rozhodčí: Anýž – Svoboda, Plecitý. Diváci: 80. Poločas: 2:1.

Osek: Křivánek – Procházka, Dostál (Kyncl), Vaníček, Plešmíd, Ungr, Ehl, Hlavatý P., Čížek R., Hlavatý M. (Daněk), Doležal (Křikava).

Tetín: Eliášek – Tenkrát, Švéda, Krtek, Kern, Pospíchal, Hejna, David, Kaňka, Huml, Vlasák.