Co na tom, že áčku Tetína se sezona v okrese nepovedla a klub na tomhle poli čeká nutný restart? Oslavu fotbalu v místech historického hradiště si místní pokazit rozhodně nenechají a připravili program, který prostě láká nejen chlapy, kteří se mohou těšit na výborné hráče, ale i další členy jejich rodin, manželky s dětmi. Pro všechny se v Tetíně v sobotu něco fajnového najde.

Vše vypukne už v sobotu posledním mistrákem, v němž se Tetín rozloučí s okresním přeborem mačem s blízkým Cembritem Beroun (17:00). Následně od 18:45 se na pódiu místního areálu vystřídají dvě skupiny, které umí zahrát repertoár světově proslulých formací Led Zeppelin a Pink Floyd. A tak bude možné vystoupat po schodech pokrytých kaschmeerovým kobercem až do nebe a rozbít tam s pokřikem: Peníze! pevnou Zeď.

Druhý den moderátor Roman Štabrňák zahájí oslavy ve 13 hodin, a jako první se představí žáci SK Tetín (14:00).

Od čtyř odpoledne začne hlavní program, utkání Legend Tetína proti Sigi Teamu, který má na soupisce borce jako Koller, Šmicer, Poborský, Lafata, Vízek, Hašek, Panenka, Jarošík, ale třeba i Kohák, Tofi nebo Šebrle. A samozřejmě Horsta Siegla, někdejší střeleckou ikonu AC Sparta Praha, aktuálně kouče ne úplně vzdáleného Jíloviště. A kdo z vás dal gól Barceloně jako kdysi on?!

Po utkání následuje ještě dražba fotbalových dresů spojená s autogramiádou hvězd (18:30) a pak koncert skupiny Eniesa. Teď ještě aby v pořádku dorazila objednávka příjemného červnového počasí, aby si víkendové oslavy SK Tetín užili všichni naplno.