Ve šlágru hostil Tetín berounské béčko. Bojovný zápas rozhodl tetínský kanonýr Vlastimil Janda, který aktivně napadal soupeře, vybojoval míč a následně pěknou střelou zakončil. Zápas skončil vítězstvím Tetína v poměru 1:0. Dařilo se i Komárovu, který porazil Tlustici 1:0 díky gólu Martinkoviče. Tři body vybojovali i fotbalisté Újezda. Ti na půdě Trubína vedli po poločase již 3:0. Domácí pak sice snížíli na 3:1, hodně vyhrocené utkání ale již další gól nepřineslo. Trubín dohrával v deseti bez vyloučeného Kličky. Hosté mohli ve druhé půli klildně vstřelit pět branek,jenže místo toho zahodili, co se dalo. Nic to ale nezměnilo na faktu, že Újezd vyhrál.

Po podzimu tak mají na čele tabulky celky Tetína, Komárova a Újezda shodný počet bodů. Podzimním králem je díky nejlepšímu skóre celek Tetína, který jako nováček nejen svými výsledky, ale i výkony mnoho lidí překvapil. Hodně divoké utkání se hrálo o víkendu na půdě Šemíků, kam přijel nováček z Chlumce. Hosté se před zápasem netajili cílem bodovat, to se jim ale nakonec nepovedlo. Domácí fotbalisté šli v prvním poločase do dvoubrankového vedení. Po změně stran se pak roztrhl pytel s červenými kartami. Rozhodčí Ducký nakonec vyloučil čtyři hráče, tři na straně Šemíků, jednoho na straně Chlumce. Hosté sice dokázali snížit na 2:1 vyrovnání se ale nekonalo.

Hodně důležité utkání sehrály o víkendu dva celky z chvostu tabulky. Fotbalisté Nižboru šli ve střetnutí s posledním Stašovem v prvním poločase do dvoubrankového vedení. To se ukázalo jako rozhodující, neboť po změně stran již gól nepadl. Domácí tak mohli slavit důležité tři body, navíc soupeře ze souboje o udržení přikovali ke dnu tabulky.

Fotbalisté Zadní Třebaně chtěli o víkendu bodovat naplno, to se jim ale nedařilo. V utkání s Osekem se hráči Ostrovanu střelecky neprosadili a hostující Slavoj si po výhře 2:0 odvezl všechny tři body.Poslední podzimní kolo přineslo také jednu remízu. V zápase zdického béčka s pátými Cerhovicemi gól nepadl a po remíze 0:0 se body dělily.

Výsledky: SK Horymír Neumětely - Chlumec 2:1 (2:0), branky: Mackovič, Mizer - Bábíček. ČK: Komínek, Špivák, Kubrycht – Píca, diváci: 100, rozhodčí: Ducký - Marek, Slabý. FK Komárov - SK Tlustice 1:0 (0:0), branka: Martinkovi, diváci: 120, rozhodčí: Krůta - Kros, Belanský. SK Tetín - Český lev-Union Beroun B 1:0 (1:0), branky: Janda, diváci: 140, rozhodčí: Hájek - Chvátal, Knotek. SK Nižbor - Stašov 2:0 (2:0), branky: Lukeš R., Pick, diváci: 70, rozhodčí: Sekerka - Vodička, Pos ml. FC Freyburg Trubín - SK Doubravan Újezd 1:3 (0:3), branky: Klička - Kříž, Štich D., Šimek, diváci: 50, rozhodčí: Müller - Vlachopulos A., Vlachopulos P. FK Olympie Zdice B - Union Cerhovice 0:0 (0:0), diváci: 100, rozhodčí: Kareš - Plecitý, Kros. Ostrovan Zadní Třebaň - Slavoj Osek 0:2 (0:1), branky: Ungr, Vaníček, diváci: 20, rozhodčí: Červenka - Mázdra, Pecka.

1. Tetín⋌ 13 8 2 3 41:17 26
2. Komárov⋌ 13 8 2 3 22:14 26
3. Újezd⋌ 13 8 2 3 24:18 26
4. Beroun B⋌ 13 7 2 4 32:22 23
5. Cerhovice⋌ 13 6 4 3 35:22 22
6. Chlumec⋌ 13 5 4 4 23:22 19
7. Trubín⋌ 13 6 0 7 31:29 18
8. Neumětely⋌13 5 3 5 21:34 18