Vedoucí Tetín se představil na půdě třetího Karlštejna. Hosté měli v utkání mírně navrch, největší rozdíl byl v proměňování šancí. Již v prvním poločase Tetínští dvakrát skórovali po změně stran se pak hosté dostali až do vedení 4:0, když se hattrickem blýskl nejlepší střelec III.A třídy Vlastimil Janda. Domácí zkorigovali stav až v závěru, kdy na konečných 2:4 upravili Maleček s Tomáškem.

V Novém Jáchymově byl k vidění také zajímavý souboj. Domácí Čechie hostila Cembrit Beroun. Před téměř dvěma stovkami diváků se domácí dostali do vedení 2:0. Poté mohli hosté snížit, ale Kropáč neproměnil penaltu. Snahu hostů poté ztížil Schýbal, který se nechal vykartovat. V deseti ale hosté nerezignovali, naopak pořádné domácí celek zlobili. Jáchymov nakonec vyhrál 4:1 a nadále ztrácí na vedoucí Tetín pět bodů.

Na čtvrté místo poskočily Hudlice, které vybojovaly bod na půdě Svaté. Hosté vedli po první půli 1:0, vedení ale neudrželi. Domácí vyrovnali na 1:1 a tímto výsledkem také zápas skončil. Stejný výsledek se zrodil i na hřišti Lužců, odkud si odvezla bod Chodouň.

V souboji dvou celků z chvostu tabulky dokázala Tmaň porazit poslední Kublov a dotáhla se tak na Broumy, které na své půdě nestačily na Hýskov.

Výsledky: Srbsko – SK Nižbor B 1:0 (0:0), branka: Lébr, diváci: 65, rozhodčí: Chvátal. Čechie Nový Jáchymov – SK Cembrit Beroun-Závodí 4:1, branky: Krob, Cimpa, Vlček, Mitrovský – Novotný, diváci: 190, rozhodčí: Hájek. Lužce – Chodouň 1:1 (1:0), branky: Hůla K. – Hubáček, diváci: 50, rozhodčí: Sekerka. Karlštejn – SK Tetín 2:4 (0:2), branky: Tomášek, Maleček – Janda 3, Kaňka, diváci: 130, rozhodčí: Kareš – Gall, Filip. Kublov – VČS Tmaň 0:1 (0:0), branka: Bína, diváci: 50, rozhodčí: Kušo. Broumy – FK Stejstav Hýskov 0:1 (0:1), branka: Pošmurný, diváci: 60, rozhodčí: Plecitý. FK Svatá – Hudlice 1:1 (0:1), branky: Falc P. – Svoboda K., diváci: 120, rozhodčí: Müller.

 1. Tetín⋌ 20 15 4­  1 73:25 49

 2. N. Jáchymov⋌20 14 2 ­ 4 78:39 44

 3. Karlštejn⋌ 20 12 2  ­6 49:29 38

 4. Hudlice⋌ 20 11 5 ­ 4 43:23 38

 5. Cembrit⋌ 20 12 ­2  6 50:33 38

 6. Hýskov⋌ 20 10 3­  7 31:31 33

 7. Svatá⋌ 20  8 3 ­ 9 40:37 27

 8. Chodouň⋌ 20  7 6  ­7 36:34 27