Stašov – Tetín 0:3

Již v úvodu byly k vidění šance na obou stranách. Kaňka mířil těsně mimo branku a na druhé straně domácí Eichnemann neproměnil sólo. V 17. minutě to v hledišti zašumělo, když byl ve vyložené pozici sražen Kaňka, penalta se ale nekopala. Na druhé straně pak branku těsně minul Šabat. Útoky se stídaly na obou stranách, na gól se ale čekalo až do 39. minuty. Po závaru se dle hostů dostal míč do branky, hrálo se dál, rozhodčí vzápětí odpískal nedovolený zákrok a nařízenou penaltu proměnil Janda. Tetnýž hráč mohl po chvilce zvýšit, sólo ale prováhal.

Do druhé půle domácí doslova vlétli. Enormní snahu Stašova o vyrovnání sice přibrzdil závar Tetína a čtyři rohy v řadě, pak se ale domácím začalo dařit. Jenže Eichenmann neproměnil sólo a vyrovnání se domácí nedočkali ani v 65. minutě, když si brankář hostů málem srazil míč do vlastní branky. Tlak domácích narůstal, v 70. minutě ale udeřilo na druhé straně. Po nahodilém protiútoku se k míči dostal Bastl, který se ve vápně uvolnil přes dva hráče a úspěšně zakončil – 0:2. To domácí hodně srazilo a když po čtyřech minutách hostům vyšel dobře nacvičený signál při trestném kopu, Kaňka zvýšil na 0:3 a bylo rozhodnuto. Stašovští v zápase bojovali, měli i řadu šancí, ale v koncovce úspěšní nebyli. A to ani v 89. minutě po Carvanově střele, takže se nedočkali ani čestného gólu.

Branky: Janda z pen., Bastl, Kaňka. Rozhodčí: Egrt – Kareš, Plecitý. Diváci: 70. ŽK: Eichenmann T., Kuchař, Kern, Bastl.