Tetínští začali proti Novému Jáchymovu skvěle a v 11. minutě již vedli 2:0. Hosté se prosadili až deset minut před poločasem, kdy technickou střelou snížil Krob. Spurný pak mohl i vyrovnat, trefil ale břevno. Hned v úvodu druhé půle pak domácí Hejna zvýšil na 3:1. Utkání se pak definitivně rozhodlo mezi 67. a 70. minutou, kdy se trefili Janda s Hejnou a bylo to 5:1. Hosté se téměř k ničemu nedostali, až v závěru zkorigoval Krob na konečných 5:2.

Po skvělém vstupu do soutěže se přestalo dařit berounskému Cembritu, který čeká na vítězství již čtyři kola. Zápas na Tmani měl zajímavý a rušný průběh. Chybělo jen více střelecký pokusů. Po 255 minutách protrhli hosté střeleckou nemohoucnost a D. Novotný přeloboval brankáře. Berounští se ale z vedení dlouho neradovali, o pět minut později bylo vyrovnáno. Po rohovém kopu přehlavičkoval všechny Hrubý a Smíšek zblízka hlavou vyrovnal. Poté se hra přiostřila a stala se soubojem berounských útočníků s kvalitním brankářem Budínem. Tmaň nejvíce hrozila průniky K. Červenky a v závěru byla blíže k vítězství při zakončení Smíška. Body se ale nakonec dělily.

Remíza se zrodila i v derby v Karlštejně. Domácí se dostali v prvním poločase do vedení, které pak dlouho drželi. Hosté se nakonec ale dočkali zaslouženého vyrovnání čtyři minuty před koncem, kdy se po rohu prosadil Palička.

Druhá Loděnice B hostila celek Chyňavy a zelenobílí naplno potvrdili roli favorita. Hosté po špatném výkonu odjeli s porážkou 0:4. Díky prohře vedoucího Nového Jáchymova na půdě Tetína stáhli Loděničtí manko na lídra na dva body. Fotbalisté Lužců hostili poslední Chodouň a po dvou týdnech si zopakovali na svém hřišti sedmigólovou nadílku. Jasné vítězství si připsalo i Srbsko, které deklasovalo Svatou 4:0.

Lužce - Chodouň 7:0 (3:0), branky: Mařánek 2, Dušek D. 2, Hnátek K. 2, Kratochvíl, rozhodčí: Hájek. Srbsko - Svatá 4:0 (2:0), branky: Bláha, Hochmuth, Růžička, Stošek, diváci: 75, rozhodčí: Bidšovský. SK Tetín - Čechie Nový Jáchymov 5:2 (2:1), branky: Huml 2, Hejna 2, Janda V. – Krob 2, diváci: 200, rozhodčí: Chvátal. AFK Loděnice B - Chyňava 4:0 (3:0), branky: Majer Jan 2, Paleček Lukáš, Petráček Vít, diváci: 60, rozhodčí: Sekerka. Hudlice - FK Olympie Zdice B 0:2 (0:2), branky: Hošek, Doskočil, diváci: 40, rozhodčí: Mázdra. Karlštejn - Ostrovan Zadní Třebaň 1:1 (1:0), branky: Lopušan Ladislav – Palička, diváci: 60, rozhodčí: Knotek. VČS Tmaň - SK Cembrit Beroun-Závodí 1:1 (0:0), branky: Smíšek – Novotný. ČK: Fiala Mir (T), diváci: 40, rozhodčí: Špicl.

 1. N. Jáchymov⋌ 8 6 1 1 36:21 19
2. Loděnice B⋌ 8 5 2 1 17:6  17
3. Tetín⋌ 8 5 0 3 16:17 15
4. Cembrit Beroun⋌ 8 4 2 2 21:7  14
5. Karlštejn⋌ 8 4 2 2 15:9  14
6. Zadní Třebaň⋌ 8 4 2 2 19:15 14
7. Srbsko⋌ 8 4 1 3 18:21 13
8. Hudlice⋌ 8 4 0 4 12:12 12