Lety – Zdice 0:2

Do utkání vstoupili aktivněji domácí, kteří ale z úvodního náporu nic nevytěžili. Naopak ve 12. minutě se hosté dostali do vedení. „Jirka Kment vyhrál na půlce hlavičku, Tomáš Froněk šel do úniku a i když byl tísněn, tak dokázal prostřelit brankáře,“ uvedl trenér Zdic Růžička. Poté se hosté zaměřili na obranu a vyráželi k nebezpečným brejkům. Lety se přes defenzivu Zdic dostávaly jen velmi těžko, když už se ale domácí protlačili ke střele, narazili na připraveného Kasala. Na druhé straně mohl po brejku zvýšit vedení Zdic Čihař, který ale šanci neproměnil. V závěru poločasu pak na hřišti plály emoce. Rozhodčí vše vyřešil benevolentně a udělil jen Kmentovi žlutou kartu. „Domácí hráč fauloval Kmenta po odpískání a Jirka se po něm ohnal. Může být rád, že nedostal červenou,“ zmínil Růžička.

Po změně stran si Lety vypracovaly tlak. „Šance ale neměli a zbytek spolehlivě pochytal Kasal. Obrana hrála parádně, k ničemu jsme je nepustili,“ těšilo trenéra Zdic. Hosté mohli poté z protiútoku zvýšit své vedení, Pavel Růžička ale na brankáře domácích nevyzrál. Zdice nakonec přidaly pojistku v 75. minutě, kdy se z trestného kopu prosadil Froněk. Poté se skóre již nezměnilo a hosté si odvezli tři body. „Zápas jsme odehráli parádně. Kluci bojovali do posledního, hráli výborně. Máme tři body, takže jsem spokojený,“ poznamenal trenér Zdic Růžička.

Zdice: Kasal – Palek, Svoboda K, Prokeš, Kosík – Růžička (65. Turický), Svoboda T., Novák, Froněk – Kment (86. Svatý) Čihař (88. Guschl)