Újezd – Osek 2:2

Na první šanci se v derby nečekalo dlouho. Již v páté minutě mohli jít domácí do vedení, střelu Pergla mířící do prázdné branky ale odkopl Ungr do bezpečí. Skóre se změnilo až v 10. minutě. To si na centr Dostála naběhl Doležal a hlavou poprvé překonal domácího brankáře. Vedení ale Osek dlouho neudržel. Hned o dvě minuty později totiž bylo vyrovnáno. Na hranici šestnáctky se do míče opřel Šebek a na jeho přízemní střelu Křivánek nedosáhl. O deset minut později domácí příznivci opět jásali, tentokrát ale předčasně. Střelu Vajse zastavila levá tyč. V závěru prvního poločasu pak sahali po vedení hosté, střelu Roberta Čížka mířící do šibenice ovšem Palek výborně vyrazil. A tak udeřilo na druhé straně, když se ve 45. minutě prosadil gólem do šatny Pergl.

Hned v úvodu druhého poločasu mohl vedení domácích navýšit Vajs, který ve 47. minutě obešel několik protihráčů, jeho střelu ale vykopl z brankové čáry Petr Hlavatý. Poté domácí odpadli a režii utkání převzali hosté. Ti se také v 62. minutě dočkali vyrovnání, když M. Hlavatý načechral míč do šestnáctky a Ehl hlavou vyrovnal na 2:2. Po chvíli mohl jít Osek do vedení. Po ideální přihrávce Ungra střílel z dobré pozice Vaníček, na Palka ale nevyzrál. V závěru hosté stupňovali svůj tlak a v 84. minutě domácí obránce při odkopu míče trefil tyč vlastní branky. Gól už poté diváci neviděli, a tak derby hrané před pěknou návštěvou skončilo dělbou bodů.

Branky: 12. Šebek, 45. Pergl – 10. Doležal, 62. Ehl. Rozhodčí: Egrt – Teplý, Kadeřábek. Diváci: 130. Poločas: 2:1. ŽK: 1:1.

Újezd: Palek – Šmehlík, Kyncl, Moutelík, Kříž, Šebek, Tauš, Štich, Štochl R., Pergl, Vajs.

Osek: Křivánek – Procházka, Vaníček, Dostál, Plešmíd, Ungr, Ehl, Hlavatý P., Čížek R., Hlavatý M., Doležal.