Do vedení šli brzy po úvodním výkopu domácí Jonem. „Hráče jsme upozorňovali na to, že nás v Rejšicích nečeká nic lehkého. Od začátku se to potvrdilo. Domácí rychle kombinovali, napadali nás už na naší polovině. Vrcholem jejich tlaku byla krásná branka v sedmé minutě,“ vrací se k úvodu zápasu berounský trenér Petr Podzemský.


Do kabin se odcházelo za stavu 1:0. „V poločase jsme hráče nabádali, abychom hru zrychlili na jeden, dva doteky a byli trpěliví a čekali na šance,“ přiblížil přestávkové dění Podzemský.

Ilustrační foto
Lacina: Chceme ještě šest bodů


Trpělivost se vyplatila, když Beroun vsítil ve druhém poločase tři branky. „První branka Jirky Počty padla po nádherné střele za hranicí velkého čtverce. Druhou branku přidal Jakub Kruta po individuální akci Martina Štrougala, který centroval ze strany a Jakub nás rybičkou poslal do vedení. Třetí branku přidal Jirka Počta, kterému palebnou pozici připravil Petr Pipiška,“ popsal radostné okamžiky trenér hostů.


Jeho týmu nahrál i fakt, že Rejšice dohrávaly v deseti. „V 77. minutě se řítil Marek Horel na domácího obránce, ten ho po kličce podrazil, a tak putoval pod sprchy,“ uvedl k vyloučení Jona Petr Podzemský.

Ilustrační foto.
KRÁTCE: V Berouně opraví silnice


Beroun se po výhře v Rejšicích propracoval už na čtvrté místo přeborové tabulky. Fanoušci pomalu pomýšlejí na vyšší stupínky. „Samozřejmě se na tabulku kouká krásně po špatném vstupu do sezony. My jsme samozřejmě nohama na zemi. Před námi jsou poslední tři zápasy a my z nich chceme vytěžit co nejvíc,“ dodal kouč Podzemský. 


Jeho tým hostí v sobotu Hvozdnici, která okupuje deváté místo.