Trenér Mysliveček uznal kvality soupeře. "Mužstvo Domažlic bylo lepší po všech stránkách. My jsme bojovali a myslím, že za bojovnost jsme si vítězství zasloužili," uvedl domácí trenér, který zmínil jeden z aspektů, který mohl být rozhodující. "Hosté mohou litovat, že místo toho, aby se morálně věnovali hře, věnovali sefaulům a rozhodčímu, a to rozhodlo, protože kvalita mužstva Domažlic a naše je určitě rozdílná," poznamenal Mysliveček, kterého těší důležité tři body. "Domažlice byly favoritem utkání. Já jsem šťastný, že jsme to dokázali. Někdy se říká, že méně je více. To se nám povedlo," uvedl trenér Hořovicka, který nastínil, s čím šli domácí do utkání.

"My jsme se nemohli pustit do rovnocené hry. Hráli jsme spíše opatrně zezadu, protože jsme věděli, že Domažlice mají dobře zvládnutou celoplošnou útočnou hru. Podařilo se nám dostat Domažlice pod tlak, oni znervózněli a dávali si hodně špatné finální přihrávky," uvedl k utkání trenér Mysliveček.

Hořovičtí rozhodli zápas, ve kterém semnoho šancí nezrodilo,dvěma vydařenými trestnými kopy. "Nám se podařilo dát dva góly a to asi rozhodlo. Měli jsme tam i další šance, když Domažlice otevřely hru. Ale góly platí až když je někdo vstřelí. Na to se nemůžeme vymlouvat," podotkl trenér Hořovicka, který v utkání nemohl počítat s Peterem Krajčovičem. "Chřipková epidemie, která nás zasáhla minulých čtrnáct dní, u něj ještě pokračuje. Dali jsme přednost zdravým hráčům," dodal Mysliveček.