Trenér Trubína Tůma bral porážku sportovně. „Hosté byli lepší a vyhráli zaslouženě,“ uvedl trenér Trubína. Domácí mohli v úvodu utkání skórovat, místo toho ale inkasovali. „Úvod nám vůbec nevyšel. My jsme mohli dát dva goly hlavou, utkání by se pak vyvinulo určitě jinak,“ poznamenal Tůma.

Hosté měli v průběhu zápasu mnoho šancí a mohli rozhodně vstřelit více než tři branky. „Máme slabou obranu, nehraje nám již tři zápasy dobře,“ podotkl trenér Trubína, který také zhodnotil krátce podzimní účinkování Trubína v okresním přeboru. „Podzim pro nás úspěšný nebyl, končíme kolem středu tabulky. V současné době asi na víc není,“ podotkl Tůma. Utkání bylo hodně vyhrocené, trenér domácích se vyjádržil i k výkonu rozhodčího. „V první půli to bylo jakž takž, ve druhé půli se nechal ovlivnit hráčema obou stran a pak začal zmatkovat,“ podotkl trenér Tůma.

Trenér Újezdu Štika mohl být po vítězství spokojen. „Jsem, co se týče výsledku, spokojený, body ze hřiště soupeře se počítají,“ uvedl trenér Doubravanu, kterému se líbil hlavně výkon hráčů z prvního poločasu. „V první půli to šlo, dali jsme tři branky, které nakonec rozhodly o našem vítězství,“ poznamenal Štika.

Po změně stran hosté předvedli festival zahozených šancí. „Ve druhé půli jsme na tom fyzicky nebyli dobře, ale to už jsem dlouho neviděl, co jsme tu potom předváděli při zakončení. Tolik vyložených šancí neproměnit, to mne trochu mrzí,“ uvedl trenér Újezdu. „Ve druhé půli jsme mohli dát minimálně pět branek a my ho nakonec prohráli 0:1. To se stávat nesmí,“ má jasno Štika, který zhodnotil podzim v podání Doubravanu. „S celkovým umístěním jsem spokojen, neboť bodově jsme na tom stejně jako tři mužstva. O podzimním mistru rozhodne skóre,“ uvedl trenér Doubravanu Štika.

I trenér hostů se vyjádřil na adresu rozhodčího. „Myslím, že to byl solidní standard,“ dodal Štika.