Tady je podzimní los třetí třídy:


1. kolo:

sobota 26. 8. 2017

14:00 TJ Chaloupky,z.s. - Březová, Všeradice - Žebrák,

neděle 27. 8. 2017

10:15 Cembrit Beroun - Libomyšl, 17:00 Svatá - Cerhovice B, Mořina - Hudlice, Komárov B - Nižbor, Loděnice B - Zaječov 


2. kolo:

sobota 2. 9. 2017

14:00 Březová - Svatá, 17:00 Zaječov - TJ Chaloupky,z.s., Všeradice - Loděnice B, Žebrák - Libomyšl, Nižbor - Cembrit Beroun, Cerhovice B - Mořina,

neděle 3. 9. 2017

17:00 Hudlice - Komárov B 


3. kolo:

sobota 9. 9. 2017

14:00 TJ Chaloupky,z.s. - Všeradice, 17:00 Libomyšl - Nižbor,

neděle 10. 9. 2017

10:15 Cembrit Beroun - Hudlice, 17:00 Svatá - Zaječov, Mořina - Březová, Komárov B - Cerhovice B, Loděnice B - Žebrák 


4. kolo:

sobota 16. 9. 2017

14:00 Březová - Komárov B, 17:00 Zaječov - Mořina, Všeradice - Svatá, Žebrák - Nižbor, Cerhovice B - Cembrit Beroun,

neděle 17. 9. 2017

17:00 Hudlice - Libomyšl, Loděnice B - TJ Chaloupky,z.s. 


5. kolo:

sobota 23. 9. 2017

13:30 TJ Chaloupky,z.s. - Žebrák, 16:30 Libomyšl - Cerhovice B, Nižbor - Hudlice,

neděle 24. 9. 2017

10:15 Cembrit Beroun - Březová, 16:30 Svatá - Loděnice B, Mořina - Všeradice, Komárov B - Zaječov 


6. kolo:

sobota 30. 9. 2017

13:00 Březová - Libomyšl, TJ Chaloupky,z.s. - Svatá, 16:00 Zaječov - Cembrit Beroun, Všeradice - Komárov B, Žebrák - Hudlice, Cerhovice B - Nižbor,

neděle 1. 10. 2017

16:00 Loděnice B - Mořina 


7. kolo:

sobota 7. 10. 2017

16:00 Libomyšl - Zaječov, Nižbor - Březová,

neděle 8. 10. 2017

10:15 Cembrit Beroun - Všeradice, 16:00 Hudlice - Cerhovice B, Svatá - Žebrák, Mořina - TJ Chaloupky,z.s., Komárov B - Loděnice B 


8. kolo:

sobota 14. 10. 2017

12:30 Březová - Hudlice, TJ Chaloupky,z.s. - Komárov B, 15:30 Zaječov - Nižbor, Všeradice - Libomyšl, Žebrák - Cerhovice B,

neděle 15. 10. 2017

15:30 Loděnice B - Cembrit Beroun, Svatá - Mořina 


9. kolo:

sobota 21. 10. 2017 15:30

Libomyšl - Loděnice B, Nižbor - Všeradice, Cerhovice B - Březová,

neděle 22. 10. 2017

10:15 Cembrit Beroun - TJ Chaloupky,z.s., 15:30 Hudlice - Zaječov, Mořina - Žebrák, Komárov B - Svatá 


10. kolo:

sobota 28. 10. 2017

11:30 TJ Chaloupky,z.s. - Libomyšl, 14:30 Žebrák - Březová, Zaječov - Cerhovice B, Všeradice - Hudlice,

neděle 29. 10. 2017

14:30 Loděnice B - Nižbor, Svatá - Cembrit Beroun, Mořina - Komárov B 


11. kolo:

sobota 4. 11. 2017

11:00 Březová - Zaječov, 14:00 Libomyšl - Svatá, Nižbor - TJ Chaloupky,z.s., Cerhovice B - Všeradice,

neděle 5. 11. 2017

10:15 Cembrit Beroun - Mořina, 14:00 Hudlice - Loděnice B, Komárov B - Žebrák 


12. kolo:

sobota 11. 11. 2017

11:00 TJ Chaloupky,z.s. - Hudlice, 14:00 Žebrák - Zaječov, Všeradice - Březová,

neděle 12. 11. 2017

14:00 Loděnice B - Cerhovice B, Svatá - Nižbor, Mořina - Libomyšl, Komárov B - Cembrit Beroun 


13. kolo:

sobota 18. 11. 2017

10:30 Březová - Loděnice B, 13:30 Zaječov - Všeradice, Libomyšl - Komárov B, Nižbor - Mořina, Cerhovice B - TJ Chaloupky,z.s.,

neděle 19. 11. 2017

10:15 Cembrit Beroun - Žebrák, 13:30 Hudlice - Svatá 


Pozn.: Chaloupky hrají domácí zápasy na hřišti v Oseku, Březová ve Bzové