Cerhovice B - Nižbor 8:3 (3:1)
Ještě dvě hodiny před výkopem utkání počítal vedoucí Nižboru Richard Matějka, že bude mít třináct borců. Při odjezdu zjistil, že na několik mladých hráčů "vlezla" záhadná nemoc… Do zápisu napsal deset sportovců, nastoupilo však devět.
Začátek utkání byl slibný, v 11. min. zahrával trestný kop z 30 m Chovančík, soupeř ani nestavěl zeď. Utaženou střelu zastavila až síť -0:1. Postupně byla přece jen znát absence dvou hráčů v poli. Rezerva je vůbec nešetřila, největší střeleckou chuť prokázal Karel Marchal, pět vstřelených branek je pěkná porce.

Chaloupky - Svatá 3:2 (1:1)
V 35. min. se opřel do míče poblíž šestnáctky Morstein a bylo 0:1. V 40. min. Chaloupky chytře rozehrály standardku, míč si narazily a z úhlu Mojžíš vyrovnal. Po přestávce domácí převyšovali soupeře velkou bojovností a větší fotbalovostí. V 64. min. přišla hrubka, na brance se podepsal brankář Falc M. V 81. min. po rohovém kopu zkušeně Linhart poslal míč za tyč 3:1.

Skupina A okresního přeboru mladších fotbalových přípravek už skončila.
OBRAZEM: Jedna ze skupin přípravek už má odehránoVšeradice - Komárov B 2:4 (0:2)
Všeradice bez Šebka, Jakoubka Petra, Silbernágla Martina, Komárovu B chyběli Petráš, Zeman.

Přestože zároveň hrál A tým, prokázala rezerva,že má svůj kádr a navíc kvalitní. Dokonale využil zkušenosti hráčů, hrajících vyšší třídy.

Úvodních deset minut bylo oboustranně opatrných. V 20. min. přišel únik po křídle a centr, který obránce jen tečoval a na zadní tyči byl dobře připraven Palek a zařídil 0:1. V 26. min. se zrodila podobná akce, tentokrát Řepka pronikl sám do pokutového území a nedal brankáři šanci.

Po obrátce v 58. min. byla k vidění nejhezčí branka, když Vaníček perfektně zasekl míč a přesně k tyči z 13 m napálil na hrozivých 0:3. Všeradice přece jen vybičovaly k záchvěvu lepší formy a v 72. min. se na hranici šestnáctky uvolnil Linhart a technickou placírkou k tyči na 1:3. Když hned v 76. min. prošel centr celým vápnem ak na zadní tyči Vynš, zadělal brankou na zápletku - 2:3.Tehdy hosté plně ukázali fotbalové zkušenosti a zejména prostorové myšlení v osobě Lukáše Slepičky. Nakonec v 93. min. zahrávaly Všeradice rohový kop, prakticky všichni se přesunuli před branku, následoval odkop a Šlapák v pozici jednoho na jednoho vytěžil konečný úspěch.

Zápasy popsal blíže Ivan Sýkora.

Kam se vydat na třetí třídu o víkendu (úřední výkop je v 16 hodin): Libomyšl – Zaječov (so Červenka), Nižbor – Březová (so Králík), Cembrit Beroun – Všeradice (ne 10:15 Špivák), Svatá – Žebrák (ne Bidšovský), Mořina – Chaloupky (ne Chvátal), Komárov B – Loděnice B (ne Šnajdr), Hudlice – Cerhovice B (ne Vlachopulos).

Na třetím místě v kategorii C2 na jednu míli skončili Ondra Rašek a Ondra Kondrčík.
Velká cena Sparty ukončila závodní sezonu rychlostních kanoistů