Na půdě soupeře dokázaly vyhrát celky Chlumce, Komárova, Trubína, družstva Tlustice a berounského béčka si přivezly z venku bod. Doma uspěl jen Hýskov a Drozdov. Obě mužstva své soupeře ovšem deklasovala v poměru 4:0.

Vedoucí Hýskov hostil družstvo Neumětel. Domácí měli v prvním poločase značnou převahu, kterou korunovali třemi góly. Po změně stran pak Hýskov pojistil vedení čtvrtou trefou a Šemíci tak odjeli s porážkou 0:4. Stejný výsledek se zrodil i v souboji nováčků v Drozdově, kam přijel Nový Jáchymov. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Gólu se ale diváci nedočkali ani po střele Kroba, která orazítkovala břevno. V úvodu druhé půle pak hosté poslali domácí celek do vedení, když jejich malá domů skončila vlastním gólem. Pak se sice šance střídaly na obou stranách, radovali se ovšem jen domácí. Nejprve centr doklepl do sítě Mantlík a když poté střelu Vodičky tečoval jeden z hostů mimo dosah brankáře, bylo to 3:0. Hosté bojovali i za rozhodnutého stavu, gólu se ale nedočkali. Naopak v 88. minutě zakončil ukázkovou akci domácí Švarc, který pečetil stav na 4:0
Remíza se zrodila ve Zdicích. V průměrném utkání se domácí rezerva dostala po čtvrt hodině hry do vedení. Hosté se dočkali vyrovnání v závěru první půle. Po změně stran se již úspěšný střelec nenašel a utkání skončilo remízou 1:1. Vyrovnané utkání bylo k vidění i v Zadní Třebani. Hosté ovšem byli produktivnější než domácí a nakonec si odvezli tři body, díky kterým nyní okupují páté místo.

Naplno bodoval venku i druhý Komárov, který se představil na Tetíně. V utkání měly oba celky dostatek šancí, góly ovšem padaly až po přestávce. Úspěšnější byli hosté, kteří si nakonec odvezli výhru 2:1. Zajímavý zápas se hrál v Oseku. Domácí nastoupili bez několika hráčů základní sestavy, přesto se po dvaceti minutách dostali do vedení, když střílený centr Milana Hlavatého zapadl přesně k tyči. Pak ale domácí přestali hrát a Trubínští převzali otěže utkání do svých rukou. Šance Vlčka a Andrlíka ovšem vyrovnání nepřinesly. I po změně stran hrál Osek hodně pasivně a Trubín trestal. Tvrdá střela Seemana sice skončila těsně nad brankou, v 63. minutě ale bylo vyrovnáno. Vlček po přihrávce Vávry obešel brankáře Křivánka a poslal míč do prázdné branky. O deset minut později se Trubín dostal do vedení. Po rohu se v závaru nejlépe zorientoval Klička a bylo to 1:2. V závěru se pak domácí snažili vyrovnat, hosté si ale vedení pohlídali a odvezli si zaslouženě tři body. V posledním nezmiňovaném utkání hosti Újezd celek Tlustice. V prvním poločase se hosté dostali do dvoubrankového vedení. I když pak byl vyloučen domácí Moutelík, dokázal Újezd zásluhou dvou gólů Ptáčka vyrovnat na konečných 2:2.

Ostrovan Zadní Třebaň - Chlumec 2:3 (1:2), branky: Bacílek, vlastní - Veselý P. 2, Ležal, diváci: 50, rozhodčí: Hájek - Sekerka, Koza. FK Stejstav Hýskov - Horymír Neumětely 4:0 (3:0), branky: Stejskal 2 (1 z pen.), Sechovec, Junek, diváci: 100, rozhodčí: Ryska - Šnajdr, Spiegl. SK Doubravan Újezd - SK Tlustice 2:2 (0:2), branky: Ptáček 2 - Bláha, Mužík. ČK: Moutelík (Ú), diváci: 90, rozhodčí: Sekerka - Hájek, Kros. SK Tetín - FK Komárov 1:2 (0:0), branky: Ketsyk - Ernest, Kubička, diváci: 80, rozhodčí: Egrt - Vodička, Teplý. Drozdov - Čechie Nový Jáchymov 4:0 (0:0), branky: vlastní, Mantlík, Vodička V., Švarc F., diváci: 120, rozhodčí: Mázdra - Červenka, Chvátal. Slavoj Osek - FC Freyburg Trubín 1:2 (1:0), branky: Hlavatý M. - Vlček, Klička, diváci: 70, rozhodčí: Špicl - Závora, Kadeřábek. FK Olympie Zdice B - Český lev-Union Beroun B 1:1 (1:1), branky: Švarcpik - Král, diváci: 50, rozhodčí: Červenka - Marek, Pos ml.

(8) –
Krůta (Beroun B). (6) – Spurný (Nový Jáchymov), Vlček (Trubín), Švarc F. (Drozdov), Veselý Petr (Chlumec). (5) - Sechovec (Hýskov). (4) – Vávra (Hýskov), , Ehl (Osek), Krob (Nový Jáchymov), Krtek (Tetín), Nový (Neumětely), Ernest (Komárov). (3) – Pech (Zdice B), Hnátek, Stejskal (Hýskov), Ležal (Chlumec), Doležal (Osek), Kaňka (Tetín), Šebek Jar., Kejzlar (Neumětely), Cimpa, Pém (Nový Jáchymov), Soukup (Zadní Třebaň), Urban (Beroun B), Andrlík, Klička (Trubín), Bláha (Tlustice). (2) – Ciprián (Chlumec), Kříž, Šebek, Ptáček (Újezd), Čížek Robert, Čížek Petr, Ungr, Hlavatý M. (Osek), Pech (Trubín), Komínek (Neumětely), Sojka, Kubička (Komárov), Sluka K., Voráček (Zdice B), Kuchař (Tetín), Marek Přibyl (Beroun B), Bartoš, Pošmurný, Junek (Hýskov), Vodička V., Mantlík (Drozdov). Pořadí střelců je sestaveno z hlášení výsledků.