Když se k tomu přidaly pracovní i jiné povinnosti u dalších hráčů, tak nakonec odjelo k utkání pouze třináct hráčů.

Tuchoměřice – Loděnice 1:3

Od začátku se hrál fotbal se spoustou nepřesností. Hned první šance ale neměla daleko gólu, když střelu Dostála z dvaceti metrů zastavilo břevno. Poté byli hosté aktivnější, dvě střely ale příliš nebezpečné nebyly. Teprve ve 33. minutě nejlepší hráč domácích Kejmar poprvé vyzkoušel střelou ze strany pozornost Sklenáře. Když se už zdálo, že podprůměrný poločas skončí bez branek, ztratil F. Pospíšil ve 44. minutě na polovině hřiště míč, do následného úniku se dostal Hofmann, který po lehkém kontaktu s Kovačem upadl a byl nařízen pokutový kop, který následně Kejmar proměnil – 1:0.

Po bouřce v kabině a změně rozestavení hráčů chtěli loděničtí hráči ve druhé půli výsledek otočit. A na vyrovnání se nečekalo dlouho. V 50. minutě našel od pomezní čáry Frydrych před šestnáctkou volného Herejta a loděnický kanonýr elegantním obloučkem přes vybíhajícího Dvořáka začal svoje další střelecké představení – 1:1. V další šanci pak Dostál nastřelil domácího brankáře a následně akce končily na nepřesné finální přihrávce nebo nepřesné koncovce. Domácí čekali pouze na šanci z brejku nebo ze standardní situace. Rozhodnutí nakonec přinesla 83. minuta. Kovač v šestnáctce uvolnil Herejta, který neomylně zavěsil – 1:2. Konečnou podobu dostal výsledek v 89. minutě, kdy si u rohu pokutového území opět Herejt pohrál s domácím obráncem, aby následně technickou střelou o břevno dosáhl na další hattrick – 1:3. Za zmínku určitě stojí, že Herejt v posledních třech utkáních nasázel soupeřům neuvěřitelných deset branek!

Loděničtí v tomto utkání nezopakovali excelentní výkony z posledních zápasů, když se jim tentokrát vůbec nedařila kombinace. Silou vůle ale na důležité vítězství dosáhli a posunuli se na druhou příčku tabulky. Navíc zlomili prokletí tuchoměřického hřiště a vybojovali na něm historické vítězství. V příštím kole Loděničtí přivítají v derby rezervu Králova Dvora, kde je však velkou neznámou, v jakém složení hosté přijedou.

Loděnice: Sklenář – Majer, Kovač, J. Pospíšil, Baštář (63. Bojko) – F. Pospíšil, Dostál, Frydrych, Paleček – Herejt, Novák (90. Miška st.).