HOŘOVICKO - SP. PŘÍBRAM 0:1

Přesto, že mělo Hořovicko mírnou převahu, do vyložené šance se nedostalo. Když pak gólman Křikava prohrál souboj ve vzduchu a domácí se ujali vedení, začalo Hořovicko šlapat a připravilo si i dvě velké příležitosti. První ránu Štěpničky skvěle zneškodnil brankář Krejčí a při druhém pokusu Kaufmana z trestného kopu ho zachránilo břevno a Spartak tak putoval do finále. Právě kapitán Hořovicka nebyl s výkonem svého týmu spokojen. „Nehráli jsme dobře, neodevzdali jsme na hřišti to, co bychom měli. Musíme si to před zápasem o třetí místo vyříkat.“

Sestava Hořovicka: Křikava Diviš (41. Bežó), Kaufman, Zítka, Šmíd Větrovský (41. Šubert), Zítek, Rampa, Pelikán (41. Vokáč) Kolář, Štěpnička (52. Šural).

KRÁLŮV DVŮR - SEDLČANY 3:2

Kombinovaná sestava Králova Dvora se projevila na jeho hře a Sedlčany nadšeně bojující o svoji šanci dvakrát vedly, aby modrobílí nakonec obrátili vývoj zápasu ve svůj prospěch. První gól Králova Dvora vsítil Gentile, druhý přidal Toporčák a v 68. minutě rozhodl Kobler.

Sestava Králova Dvora: Mokrohajský Procházka, Ježek (22. Kobler), Zady, J. Novák Petr, Frydrych, Toporčák, Brusch Gentile (41. Krupička), Květoň.

HOŘOVICKO - SEDLČANY 2:1

Hořovicko nastoupilo do zápasu ostřeji a rychleji a tak se také dostalo do vedení díky Rampovi. Jenže pak trochu polevilo a Tatran dokázal díky penaltě vyrovnat. Hořovicko muselo nuceně střídat zraněné hráče, přesto se dokázal ve druhém poločase prosadit Štěpnička, který rozhodl o zisku třetího místa pro Hořovicko.

Sestava Hořovicka: Křikava, Bežó (53. Pelikán), Kaufman, Zítka, Šmída, Pelikán, Rampa (21. Šubert), Nademlejnský, Kolář (41. Větrovský), Zítek (41. Štěpnička), Vokáč.

KRÁLŮV DVŮR - SP. PŘÍBRAM 5:0

Králodvorští si ve finále v podstatě smlsli na pořádajícím týmu, když jej na svojí polovinu moc nepouštěli a Mokrohajský v brance pěkně promrzl. Skóre utkání otevřel ve 29. minutě Michal Novák a ve druhém poločase se postupně trefili ve 46,. minutě Sabou, v 55. minutě Šilhavý, v 61. minutě opět Novák a skóre na 5:0 uzavřel v 62. minutě Fulín. Králův Dvůr předvedl hodně hezkých kombinačních a rychlých akcí a po zásluze si tak odvezl pohár příbramského starosty.

Sestava Králova Dvora: Mokrohajský Procházka (41. Krupička), Šilhavý, Zady (41. Frydrych), J. Novák Petr, Sabou, Kobler, Brusch (41. Květoň) M. Novák, Fulín.

Oba celky z našeho regionu zkoušeli rozestavení hráčů, v celku Králova Dvora se například objevil Francouz Mousé Zady, který podle informace z králodvorského tábora naposledy hrál ve Španělsku. Nadchází poslední měsíc přípravy před mistrovskými zápasy ve třetí lize i divizi. Fotbalisté mají za sebou nabírání kondice a čeká je práce s míčem. Hořovicko bude kromě domácího prostředí ladit formu na soustředění na nedaleké Bouchalce.