Újezd - Komárov 1:2

Po vyrovananém úvodu utkání převzali režii hosté, kteří svou převahu vyjádřili i gólově. Jako první zahrozili hosté, hlavička Ernesta z 18. minuty skončila v náruči brankáře Palka. Ve 30. minutě se již skóre měnilo. Po přihrávce Ernesta překonal Palka přízemní střelou Zeman a hosté vedli. Ve 38. minutě mohl vyrovnat Moutelík, branku ale těsně minul. Skóre se pak nezměnilo ani ve 43. minutě, kdy si na ideální centr Martinkoviče naběhl Ernest, trefil ale jen domácího brankáře.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí fotbalisté a jejich aktivita přinesla po pěti minutách gólovou odměnu. Štich přihrál nabíhajícímu Teplému, který prostřelil Trávu - 1:1. O minutu později mohl hostům vrátit vedení Šlechta, jeho střela ale branku minula. Poté převzali režii utkání hosté, kteří se v 76. minutě dostali do vedení. Střelu Ernesta sice ještě Palek dokázal vyrazit na roh, po chvilce ale Král kolmicí vysunul Ernesta, který orazítkoval břevno a odražený míč poslal do branky Kebrdle - 1:2. V nervózním závěru utkání se na skóre již nic nezměnilo. V družstvu hostů zahráli velmi dobře Dudl, Martinkovič a Ernest.

Branky: 51. Teplý - 30. Zeman, 76. Kebrdle. Rozhodčí: Müller. ŽK: 3:2. Diváci: 200. Poločas: 0:1.

Újezd: Palek - Šmehlík Luděk, Ptáček, Kratochvíl, Novák, Teplý, Moutelík, Vokůrka, (Šmehlík Lukáš), Štich, Kříž, Štochl D. (Štochl M.).

Komárov: Tráva - Martinkovič, Slepička, Šlechta, Srp, Hochman, Král, Dudl, Zeman, Kebrdle (Kubička), Ernest (Veverka).