Újezd - Osek 2:1

První poločas zápasu měl vyrovnaný průběh a přinesl rychlý a bojovný fotbal. Oba celky si vytvořily několik šancí ke skórování, ale skóre v první půli nezměnilo. V úvodu druhé půle se hrálo v režii domácího celku. Převahu Újezd dokázal zúročit i gólově. V 65. minutě začala pětiminutovka, na kterou nebudou v Oseku rádi vzpomínat. Nejdříve se v šestnáctce nejlépe zorientovatl Šimek, který přízemní střelou poslal míč k tyči - 1:0. Vzápětí nastoupil za hosty Vaněk, ale jeho účinkování mělo v utkání jepičí život, protože o minutu později musel po červené kartě předčasně pod sprchy. V 70. minutě si hosté vypili kalich hořkosti až do dna. Zkušený Novák parádním trestným kopem odsoudil brankáře Oseku do role statisty - 2:0. Poté mohl vedení Újezdu ještě zvýšit Vokůrka, ale z dobré pozice branku vysoko přestřelil. Hosté hrající v deseti se v závěru utkání dočkali čestného úspěchu. V 87. minutě si na centr Plešmída naběhl Komínek, který překonal Palka - 2:1. V závěru si ovšem domácí vedení pohlídali.

Branky: 65. Šimek, 70. Novák - 87. Komínek. Rozhodčí: Hájek - Marx, Kubát. Diváci: 200. Poločas: 0:0. ČK: 66. Vaněk (O). ŽK: 2:0. Poločas: 0:0.

Újezd: Palek Mar. - Palek Mil, Ptáček, Moutelík, Pazdera, Teplý (Kříž), Kyncl, Vokůrka, Štoch, Novák, Šimek.

Osek: Křivánek (Mužík) - Procházka, Vaníček, Dostál. Sojka, Ungr, Křikava, Plešmíd, Čížek R., Hlavatý M. (Vaněk), Komínek.