Újezd - Stašov 3:1

Hosté vstoupili do utkání aktivně, ale to bylo z jejich strany na dlouhou dobu vše, neboť režii utkání převzal domácí tým, který svou převahu vyjádřil gólově. Skóre se poprvé měnilo v 10. minutě, kdy se v šestnáctce nejlépe orientoval Kříž, který přízemní střelou poslal Újezd do vedení. O tři minuty později již Újezd vedl 2:0, když Teplý našel přesnou přihrávkou nabíhajícího Kříže, který opět mířil přesně - 2:0. V 25. minutě pak přidal třetí gól domácích tvrdou střelou Štich. V závěru první půle mohli domácí zvýšit své vedení, ale další šance již neproměnili.

Fotbalisté Újezdu poté neproměnili ani slibné šance v úvodu druhé půle. Ve 38. minutě Teplý po samostatném úniku trefil jen hostujícího brankáře a o dvě minuty později Kříž branku těsně minul. Poté se hra vyrovnala a s postupem času převzali otěže hosté. V 77. minutě domácí obrana neuhlídala Tomáše Eichenmanna, který dal Stašovu naději na zdramatizování zápasu.Jenže vzápětí mohl rozhodnout střídající Frühauf, který ovšem svůj únik zakončil střelou nad branku. Od 80. minuty hráli domácí po vyloučení Šimka o deseti, drama ale v závěru nepřipustili. Nejlepšími hráči byli na straně domácích Kříž, u hostů Pazdera.

Branky: 10. a 13. Kříž, 25. Štich - 77. Eichenmann T. Rozhodčí: Špicl. Diváci: 60. Poločas: 3:0. ŽK: 1:3. ČK: 80. Šimek (Ú).

Újezd: Kopic - Pazdera, Ptáček, Moutelík, Novák, Teplý, Kyncl, Vokurka, Štich (Šmehlík L.), Kříž (Frühauf), Šimek M.

Stašov: Čermák - Král, Prokop, Šabat, Kulička, Eichenmann M., Vávra, Hauptvogel (Huml), Eichenmann T., Kučera, Malík (Vágner).