Trubín – Újezd 1:3

Do utkání lépe vstoupili hosté a již v 5. minutě dosáhli gólu, který ale nebyl pro ofsjad uznán. Na druhé straně mohl jít do vedení Trubín. Klička ovšem po centru z rohu z blízkosti mířil hlavou nad. O chvíli později další prudká střela Seemana z úhlu skončila na břevně. Šance se střídaly na obou stranách a zvláště brankář domácích Müller musel řešit řadu nebezpečných situací. Ve 23. minutě ovšem ani on nestačil na razantní střelu Kříže z trestného kopu. Hosté byli v zakončení aktivnější a ve 36. minutě po závaru vstřelili i druhý gól, o který se zasloužil David Štich. Újezd těžil hlavně z rychlých brejků, o čemž svědčí gól Šimka ze 45. minuty.

Do druhé půle domácí poslali na hřiště dva čerstvé hráče. Blíže ke gólu ale měli hosté, když Vávra v poslední chvíli vykopl míč z prázdné branky. Šance byly sice k vidění na obou stranách, ale teprve 70. minuta vnesla do hry další impuls. Zvláště pak pro domácí poté, co Klička prostřelil Palka – 1:3.
Domácí pak začali hrát vabank, hosté znervózněli, ale gólman Palek svůj tým podržel. Hra se poté přiostřila a začalo se hodně řečnit, na což doplatil Klička, jehož vyloučení napomohlo hostům. Ovšem hráči Újezda neproměnili ani ty největší příležitosti. Rozhodčí Müller nastavil šest minut, během níž hosté stihli zahodit další tři gólovky a nakonec si odvezli výhru 3:1.

Branky: Klička – Kříž, Štich D., Šimek. Rozhodčí: Müller. Poločas: 0:3. ŽK: Novák, Šlégr, Pech, Klička, Vávra, Kyncl, Teplý, Kříž, Štich D., Šebek. ČK: Klička (T).

Trubín: Müller - Kalina (Pos), Porsch (Boháč, Švýdrhal), Seeman, Vlček, Vávra, Pech, Novák, Juppa, Šlégr, Klička.

Újezd: Palek – Šmehlík, Kyncl, Moutelík (Šmehlík L.), Novák, Teplý, Vokůrka, Kříž, Štich (Šebek), Štich D. (Kácha) Šimek.