Z jednání VV FS

Školení trenérů: Školení trenérů OFS Beroun nebude uskutečněno, z důvodu nedostatečného počtu přihlášených uchazečů.

Z jednání STK

Schválené výsledky: Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno.

Pokuty:
- STK ukládá pořádkovou pokutu oddílu Hudlice ve výši 100,- Kč za nenahlášení výsledku mistrovského utkání III. A, č. 1205.
- STK ukládá pořádkovou pokutu oddílu Sparta Podluhy ve výši 50,- Kč za nenahlášení výsledku mistrovského utkání III. B, č. 1206.

Změna místa utkání:
- STK schvaluje změnu místa utkání III. A, č. 1301 Chrustenice - AFK Loděnice B utkání bude sehráno v sobotu 14. 11. 2009 od 14:00 na hřišti FC Zličín - UMT.

Z jednání DK

Potrestaní hráči - Nepodmíněně: Kratochvíl Tomáš – V. Újezd – DŘ 6a - 1 týden - do 2. 11. 2009. Görög Martin – Zadní Třebaň – DŘ 3b - 6 týdnů - od 26. 10. do 16.11. 2009 a od 22. 3. do 12. 4. 2010. Grajcar Roman – Beroun B – DŘ 6a - 1 týden podmíněně + 1 týden nepodmíněně = 2 týdny nepodmíněně - do 9. 11. 2009. Přibyl Martin – Beroun B – DŘ 1 - 1 týden - do 9. 11. 2009. Schýbal Jiří – Cembrit Beroun – DŘ 6a - 1 týden - do 9. 11. 2009. Vyterna Marek – Karlštejn – DŘ 7b - 3 týdny - od 2. 11. do 16. 11. 2009 a od 22. 3. do 29. 3. 2010. Ungr Vladimír – Zaječov – DŘ 3b - 7 týdnů - od 2. 11. do 16. 11. 2009 a od 22. 3. do 26. 4. 2010. Velvarský Jiří – Zaječov – DŘ 3b - 6 týdnů - od 2. 11. do 16. 11. 2009 a od 22. 3. do 19. 4. 2010.
Potrestaní funkcionáři - Podmínka: Svoboda Pavel - Hostomice - DŘ 3b - 3 týdny do 31. 5. 2010. Mackovič Rostislav - HP Durisol Všeradice - DŘ I/11 měsíc - do 30. 6. 2010 - zákaz výkonu funkce HP.

Potrestaní rozhodčí - Nepodmíněně: Slabý Jakub - Rozhodčí - DŘ 2b - 4 týdny - od 22. 3. 2010 do 19. 4. 2010.

Neprojednává se: Šimůnek Petr - Asistent trenéra Zaječov, Pivoňka Dušan – Chyňava (nejsou náležitosti).

Pokuty: Slabý Jakub - 500,- Kč, Zaječov - 500,- Kč - Neúčast funkcionáře na DK.

Z jednání KM

Pokuty: KM uděluje pořádkovou pokutu oddílu SK Nižbor ve výši 500,- za nedostavení se k turnaji starších přípravek, skupina „B“ - turnaj 17. 10. 2009 - Králův Dvůr.

Halové turnaje: KM připravuje jako každý rok OP žáků a přípravek v hale TJ Lokomotiva Beroun.

- Termíny turnajů:
SO - 19. 12. 2009 - OP starší žáci - zúčastní se první 4 družstva ze skupiny A a B.
NE - 20. 12. 2009 - OP mladší žáci - zúčastní se prvních 8 družstev z OP mladších žáků.
NE - 3. 1. 2009 - OP mladší přípravky - zúčastní se všechna družstva přihlášená do OP mladších přípravek.
NE - 10. 1. 2010 - OP starší přípravek - zúčastní se první a druhá družstva ze skupiny A až D z OP starších přípravek.
- Začátek všech turnajů v 8:00 hodin. Přesný seznam oddílů bude uveden po skončení podzimní části soutěží.

Jan Bojko