Vzhledem k výsledkům I.B třídy se v neděli bojovalo hned na třech hřištích o udržení. Pád do nejnižší soutěže hrozil Felbabce, Běštínu a béčku Šemíků. Felbabka hostila sestupující Žebrák B, který se dostal v úvodu do vedení. Domácí ale vzápětí vyrovnali po parádní střele Javůrka. Od 14. minuty pak hosté hráli v deseti a po chvilce Javůrek druhou vydařenou střelou strhl vedení na stranu Felbabky. Ta pak měla převahu, několik šancí ale domácí neproměnili. Hosté ovšem v deseti bojovali a ve druhém poločase nejprve nastřelili břevno a v 55. minutě dokonce vyrovnali. Domácí ale měli ve svých řadách Javůrka, který se dokázal prosadit i potřetí a zkompletoval tak hattrick. Poté si Felbabka vedení pohlídala a mohla tak slavit udržení v soutěži.

Těžkého soupeře měly Neumětely B, které hostily celek Podluh. Domácí se posílili kapitánem áčka Kejzlarem a po většinu zápasu byli mírně lepší. Hosté ale rozhodně nepůsobili odevzdaným dojmem. Zápas slušné úrovně nakonec vyhráli Šemíci 1:0 a také mohli slavit záchranu. Černého Petra nakonec mají fotbalisté Běštína, kteří sice na jaře uhráli dvacet bodů, jenže ani vítězství nad Újezdem B by jim nezajistilo udržení. Újezd B deklasoval soupeře 5:0, i díky hattricku Vajse. Nejvyšší vítězství v posledním kole zaznamenaly Rpety, které vyhrály v Hostomicích 10:2. Na straně hostů byly k vidění hned tři hattricky v podání Litoše, Mojdla a Langra.

Felbabka - Spartak TOS Žebrák B 3:2 (2:1), branky: Javůrek 3 - Raška, Procházka, diváci: 80, rozhodčí: Šnajdr. SK Doubravan Újezd B - Běštín 5:0 (2:0), branky: Vajs 3, Krůta 2, diváci: 80, rozhodčí: Egrt. SK Březová 08 - Slavoj Osek B 2:1 (1:0), branky: Hošek, Vokáč - Kolář, diváci: 40, rozhodčí: Kušo. Stašov - Zaječov 6:0 (3:0), branky: Bartoš 3, Hubáček, Huml D., Eichenmann M., diváci: 60, rozhodčí: Mázdra - Pecka, Chvátal. Horymír Neumětely B - Sparta Podluhy 1:0 (0:0), branka: Míka ml., diváci: 50, rozhodčí: Kros. Hostomice B - SK Rpety 2:10 (2:6), branky: Kačena, Vyskočil - Litoš Jiří 3, Mojdl 3, Langr Matěj 3, Čapek, diváci: 40, rozhodčí: Krbec. FK Komárov B - Broumy 0:3 (0:1), branky: Pergler, Novák 2, diváci: 30, rozhodčí: Bidšovský - Hájek, Knotek.

1. Stašov  26 20  4  2 104:23  64
2. Broumy  26 19  4  3  86:35  61
3. Rpety  26 18  1  7  84:53  55
4. Březová  26 11 10  5  64:38  43
5. Podluhy  26 11  5 10  77:55  38
6. Zaječov  26 10  6 10  73:54  36
7. Osek B  26 11  3 12  54:57  36
8. Újezd B  26 11  2 13  58:80  35