Osek – Komárov 1:1

Hosté vstoupili do utkání aktivně a již ve třetí minutě mohli jít do vedení. Trestný kop Dudla ovšem vyrazil Křivánek na břevno. S postupem času se hra vyrovnala a dali o sobě vědět i domácí. V 19. minutě se po zaváhání hostující obrany prezentoval Doležal slabou střelou, která neměla naději na úspěch.

Ve 36. minutě se pak opřel do míče komárovský Sojka a jeho střela orazítkovala pravou tyč domácí branky. O dvě minuty později pak po centru M. Hlavatého orazítkoval Čížek břevno hostující branky. V závěru prvního poločasu se dostal do dvou šancí hostující Ernest. V prvním případě vytáhl Křivánek z rukávu výborný zákrok, při druhém pokusu již Ernest mířil nepřesně.

Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí fotbalisté a v 52. minutě mohli strhnout vedení na svou stranu. Centr Doležala, který šel podél brankové čáry, ovšem nikdo z jeho spoluhráčů nedoklepl do sítě. Nebezpeční ale byli i hosté. V 54. minutě Martinkovič uvolnil Ernesta, který ale branku přestřelil. Po hodině hry se již skóre měnilo. Dudl fauloval Doležala a rozhodčí nařídil pokutový kop. K míči se postavil Milan Hlavatý, který penaltu bezpečně proměnil – 1:0.

V 64. minutě domácí příznivci opět jásali, tentokrát ovšem předčasně. Střelu Vaníčka dokázal Tráva vyrazit. Domácí se druhého gólu nedočkali ani v 70. minutě, kdy po centru Vaníčka trefil Ehl hostujícího brankáře.

Po chvíli pak mohli odpovědět hosté, Kubíček ale po samostatném úniku nechal vyniknout brankáře Křivánka. Další velká šance byla k vidění v 78. minutě. Po rohovém kopu M. Hlavatého mířil přesně hlavou Ehl, brankář Komárova ovšem předvedl parádní zákrok a míč vyrazil.

V závěru utkání hosté dokázali zmobilizovali síly a nakonec se dočkali vyrovnání. V 83. minutě po nedovoleném zákroku domácí obrany nařídil rozhodčí Červenka pokutový kop a Sojka se následně z desítky nemýlil – 1:1. Další gól již poté nepadl, tak derby, které řídil velmi dobře rozhodčí Červenka, skončilo dělbou bodů.

Branky: 60. M. Hlavatý z pen. – 83. Sojka z pen. Rozhodčí: Červenka – Pos, Chvátal. Diváci: 150. Poločas: 0:0. ŽK:4:3.

Osek: Křivánek – Procházka, Vaníček, Komínek, Ehl (Dostál), Ungr, Křikava, Hlavatý P., Čížek, Hlavatý M., Doležal.

Komárov: Tráva – Slepička, Hochman, Srp, Sojka, Martinkovič (Novák), Král, Dudl, Zeman, Kubička (Lisý), Ernest.