Ambiciózní dorostenci, které vede bývalý profesionální hráč a současný fotbalový trenér Michal Petrouš, nezačali vůbec dobře. Prvních patnáct minut si zvykali na důraz domácích borců, Záluský zblokoval rozehrávku brankáře a o gól hlavou se snažil Vokůrka. V další velké šanci Záluský zamířil vedle, ale to byla téměř poslední nadějná akce Hořovic.

Poté se Pražané začali odhodlávat k natrénovaným kombinacím, které jim vycházely. Už v 19. minutě se po protiútoků poprvé za Kotenem rozvlnila síť. Následoval vlastní gól Landy a faul Kotena, který znamenal pokutový kop - 0:3. K překvapení domácích fanoušků se stav ještě zhoršoval a brzy padl čtvrtý gól.

Zareagovat mohl po faulu na Záluského z penalty Vostárek, ale brankář jeho střelu chytil. V posledních minutách prvního dějství se útočník hostů prodral kolem Kušky a oslovil svého osamoceného kamaráda, který Bohemians poslal do vedení 5:0.

Loděnice (v zeleném) v Memoriálu Karla Abraháma
Pokračuje Memoriál Karla Abraháma, Loděnice v dešti nadělila desítku

Po pauze se domácí hráči snažili hlavně znovu neinkasovat. Nejprve je podržel Koten, ale přeci jen ještě jednu střelu za svá záda pustil. Takový výsledek si Hořovičtí nepředstavovali, zradily je ale neproměněné šance v úvodu.

Na utkání nebyl přítomný trenér Hořovic Ivan Pihávek, ani vedoucí mužstva Jan Laube, kteří tak bohužel dnešní zápas nemohou zhodnotit.

SK Hořovice - Bohemians U19 0:6 (0:5). Rozhodčí: Divilek.

Hořovice: Koten - Hlídek, Puchmertl, Kuška, Smetana - Landa, Vostárek, Bašík (46. Čapek) - Vokůrka (46. Šíma), Bělohlávek, Záluský.