Hořovicko - Doubravka 0:0

V úvodních deseti minutách byli aktivnější hosté, do šance se ale nedostali. Poté začali přebírat otěže do svých rukou domácí hráči. Ve 12. minutě se dostal do šance Veinlich, ale akci překombinoval. Po chvilce pak hlavičku Pecinovského zneškodnil Míčka. Hořovičí v následných minutách zahrávali několik standardek, jenže pěkné střely Větrovského a Kaufmana gólem neskončily a podobně se po chvíli vedlo i Veinlichovi. Po 25. minuty se hrál vcelku vyrovnaný fotbal mezi šestnáctkami. Za zmínku stojí jen dvě akce. Hostující Vaigl trefil ve 34. minutě z trestného kopu břevno a na druhé straně ve 40. minutě Šubert z malého vápna netrefil branku.

Ve druhém poločasu měli hosté navrch. Kromě pokusu Sklenáře z 53. minutě domácí příliš nebezpeční nebyli. Naopak v 58. minutě mohl Doubravku poslat do vedení exhořovický Zámeček, který se ale zcela sám před brankou unáhlil a mířil hodně nepřesně. O deset minut později hosté měli další šanci. Švec postupoval sám na branku, jenže se zakončením otálel až mu vracející se Kaufman míč ukopl. Gólem pak neskončila ani tvrdá střela Zámečka, která zamířila do boční sítě. Poté se hra vyrovnala a s přibývajícími minutami začínali mít navrch domácí. Jenže domácí víceméně nevystřelili na branku a zápas tak skončil bez branek.

Rozhodčí: Vitner - Král, Chládek. Poločas: 0:0. Diváci: 120. ŽK: Bežó, Pecinovský, Kaufman - Zámeček.

Hořovicko: Novák - Pobiš, Kovařík, Kaufman, Pecinovský - Sklenář, Nademlejnský, Bežó, Větrovský - Veinlich, Šubert.