FAČR rozhodla o zrušení amatérských soutěží bez postupů a sestupů. Jak jste toto rozhodnutí přijali ve vašem klubu?
V našem klubu máme mládežnická mužstva bez mužské kategorie, takže spíš než umístění je naše měřítko zlepšování se a radost ze hry.

Udržujete své hráče nějak v kondici a tréninku?
S rodiči a s hráči jsme v kontaktu přes aplikaci WhatsApp, kde udržujeme nejen fotbalový kontakt formou zasíláním tréninkových videí, nácviků, dovedností s míčem, ale udržujeme i takzvanou soudržnost a zlepšení nálady v této době.

Jak se staráte o hřiště, když se fotbal nehraje?
O hřiště se staráme v současnosti ještě intenzivněji z důvodu časových možností. Máme zaseto, zapískováno, pohnojeno. Bohužel v tomto vegetačním období moc neprší, tak budeme doufat v obrat k lepšímu.

Luboš Bureš.
Luboš Bureš odešel do fotbalového nebe

Udělali jste nějaké úpravy ve vašem areálu?
V našem rozlehlém areálu máme rozpracováno několik projektů. V minulých letech jsme dokončili a realizovali nové sprchy, hřiště na plážové sporty, dětské hřiště, v rekonstrukci máme komplet sociální zařízení s dokončením v květnu, v červnu bychom rádi vrtali studnu a prioritou zůstává vylepšení hrací plochy. V budoucnu počítáme k mládeži i s obnovením mužstva dospělých, a tak chceme pro všechny vytvořit dobré podmínky a zázemí.

Máte v plánu nějakou akci do konce července, byť třeba i nefotbalovou?
Nevím, jaký bude další vývoj a vše termínově dopadne, ale máme na červen přihlášeny turnaje pro mladší, starší přípravku, mladší žáky o pohár Karla IV. v Karlštejně. Předpokládám, že hodně dětí bude v červenci doma, tak po dohodě s trenéry asi uděláme tréninky, na srpen bychom měli mít tradiční týdenní soustředění ve sportovním areálu v Nepřívěči u Sobotky.

V přípravném zápase v Rynholci nečekaně vyhrálo Hořovicko (v oranžovém) nad o soutěž výš hrající Hostouní 3:0.
Roman Šmerhovský: Mladý tým dostal druhou šanci