Domácí sice měli v úvodu několik šancí, jenže zhruba od dvacáté minuty hrály Chrustenice v deseti a Vysoký Újezd nemilosrdně trestal. Po poločase sice hosté sice vedli 2:0, po změně stran ovšem byla k vidění kanonáda, která přinesla sedm branek v chrustenické síti. Za zmínku určitě stojí, že Chrustenice mají z posledního dvojkola skóre 0:19.

Víkendové kolo také přineslo změnu na čele tabulky. Doposud vedoucí Nový Jáchymov hostil třetí Loděnici B, která na jaře ani jednou neztratila body. V kvalitním a vyrovnaném utkání si oba celky vytvořily několik šancí, úspěšný střelec se ale tentokrát nenašel. Jáchymovští sice měli ve druhé půli územní převahu, brankáře Loděnice ale nepřekonali. Tohoto výsledku využil doposud druhý Hýskov, který si poradil s Hudlicemi. Hosté sice drželi po poločase na půdě favorita nerozhodný stav, po změně stran se ale domácí rozstříleli a pěti góly si zajistili vysoké vítězství 5:0, díky kterému poskočil Hýskov na první místo.

Překvapení se zrodilo v Lužcích. Domácí, kteří jsou aktuálně na čtvrtém místě, se po remíze 3:3 o body podělili s desátou Tmaní. Remíza se zrodila i v Nižboře. Domácí béčko zde hostilo celek Cembritu Beroun. Hosté mohli jít do vedení, za stavu 0:0 ale Novotný neproměnil pokutový kop. V prvním poločase se nakonec prosadil jen domácí Stuna. Po změně stran ovšem Novotný vyrovnal na 1:1 a vzhledem k tomu, že žádná další šance neskončila gólem, rozešli se fotbalisté po remíze 1:1 smírně.

Zápas dvou celků ze středu tabulky se hrál ve Svaté. Karlštejn sice působil fotbalověji, domácí ale předváděli velkou bojovnost. Karlštejn dvakrát v utkání šel do vedení, Svatá ale vždy dokázala vyrovnat. Domácí nakonec dokázali ve vyhroceném závěru utkání otočit. Díky chybám hostujícího brankáře se Svatá dvakrát prosadila v závěrečné desetiminutovce a dokráčela tak k vítězství v poměru 4:2.

Čechie Nový Jáchymov – AFK Loděnice B 0:0 (0:0), diváci: 130, rozhodčí: Pecka. SK Nižbor B – SK Cembrit Beroun-Závodí 1:1 (1:0), branky: Stuna L. – Novotný D., diváci: 40, rozhodčí: Marx. Lužce – VČS Tmaň 3:3 (2:1), branky: Jelínek, Dušek, Jankásek Marek – Helebrant, Fiala L. 2, diváci: 50, rozhodčí: Pos ml. FK Svatá – Karlštejn 4:2 (1:1), branky: Falc O., Exner, Bauer, Falc P. – Kubíček, Fanta, diváci: 100, rozhodčí: Kros. Chrustenice – Vysoký Újezd 0:9 (0:2), diváci: 50, rozhodčí: Pos ml. Srbsko – Durisol Všeradice 1:9 (0:4), branky: Bláha – Gálik 3, Bouček 2, Červenka, Linhart, Šebek, Jakoubek Petr, diváci: 20, rozhodčí: Marek. FK Stejstav Hýskov – Hudlice 5:0 (0:0), branky: Stejskal 2, Lhotka, Sechovec, Frydrych, diváci: 80, rozhodčí: Kušo.

1. Hýskov⋌ 21 17 1­  3 77:24  52

2. N.Jáchymov⋌21 16 3 ­ 2 72:30  51

3. Loděnice B⋌ 21 12 6  3­ 54:22  42

4. Lužce⋌ 21 12 3 ­ 6 66:39  39

5. Karlštejn⋌ 21 11 4  ­6 65:41  37

6. Svatá⋌ 21  9 7 ­ 5 49:41  34

7. Všeradice⋌ 21  9 5 ­ 7 53:34  32

8. Hudlice⋌ 21  9 4 ­ 8 41:33  31