Beroun – Motorlet 0:4

Domácí fotbalisté začali hodně špatně. Berounští neběhali, nebojovali a navíc se jim nedařila ani kombinace. První půlhodinu naprosto ovládli hráči Motorletu, kteří si na hřišti doslova dělali co chtěli. Navíc hosté ukázali výbornou produktivitu. Hráči Motorletu nekompromisně trestali chyby berounské obrany a v 18. minutě již byl stav 0:2. Poté hosté po faulu brankáře Hejcmana zahodili penaltu, v 31. minutě ale již byl stav 0:4. Až poté se domácí trochu vzpamatovali. Hosté pak mohli z několika šancí zvýšit vedení, to se jim ale nepovedlo. Domácí poprvé zahrozili až v poslední minutě první půle, kdy Němec poslal dalekonosnou střelu do břevna.

O poločase trenér Lacina zvýšil hlas a ve druhé půli se to na hře projevilo. Berounští začali hrát agresivně, přidali i bojovnost a rázem hráli s divizním soupeřem vyrovnanou partii. Domácí dokonce byli ve druhém poločase o dost nebezpečnější než soupeř, i když to možná lze přičíst vysokému vedení Motorletu. Své šance neproměnili Němec s Hájkem a Březina pak v 70. minutě hlavičkoval po rohu těsně vedle levé tyče. Občas zahrozili i hosté, kteří ale byli ve druhé půli nebezpeční jen při standardních situacích.

Pěkné momenty pak přišly na řadu mezi 75. a 77. minutou. To předvedli domácí dvě kombinační akce, které vedly až k vyloženým šancím. Jenže osamocený Černý na brankáře hostů nevyzrál a tutovku pak zahodil i Hájek. Ve zbytku utkání se pak již hrálo bez šancí a Motorlet si tak odvezl vítězství v poměru 4:0.

Další přípravné utkání sehrají berounští fotbalisté na své umělce Na Máchovně v sobotu 22. ledna, kdy od 14 hodin přivítají celek Loděnice.

Beroun: Hejcman – Sajner, Vopěnka, Vlček, Novák – Němec, Šíma Martin, Březina, Šíma Michal – Hájek, Michalík. Střídali: Kučera, Černý a Hála.