Branov – Loděnice 4:3

Od začátku utkání bylo vidět, že se na hřišti potkala dvě mužstva, která jsou v současné době lepší ve hře dopředu, než v úporné defenzívě. Výsledkem bylo sedm branek a velké množství neproměněných dalších šancí. Již ve 2. minutě předvedli domácí kombinaci na jeden dotek a hosty po střele Dochtora zachránilo břevno. O tři minuty později se skóre již měnilo, radovali se ale hosté. Dostál krásným, křížným pasem poslal do sóla Nováka, který svojí s přehledem zakončil. Ani domácí nečekali na gól dlouho. V 11. minutě přišel další rychlý protiútok Branova, Dochtor přihrál volnému Červenkovi, který bez obtíží hlavou vyrovnal na 1:1. V dalším průběhu byli domácí lepším celkem a Patejdl musel několikrát ukázat svoje kvality, když zneškodnil několik šancí domácích hráčů. Ani loděnický brankář ale nedokázal ve 36. minutě zabránit gólu Branova. Domácí celek rychle rozehrál trestný kop, aby následně jako přes kopírák předvedl akci z 11. minuty. Dochtor opět lehkým obloučkem našel u zadní tyče nepokrytého Červenku, který hlavou znovu snadno skóroval – 2:1. O dvě minuty později Patejdl vychytal pokus Šindeláře z křídla a po chvíli si Bartyzal poradil s pokusem Herejta. Šok pro zelenobílé přišel ve 44. minutě. To Dubský potáhl míč po levé straně prakticky přes celé hřiště, aby ještě na konci akce vystřelil přesně na zadní tyč – 3:1.

Po změně stran se vývoj hry otočil a začalo se hrát podle zelenobílých not. Již ve 47. minutě Šmíd v pokutovém území posadil na trávník domácího stopera, poté ale nasměroval míč těsně nad břevno. O pět minut později zastavil Podzemský únik Herejta jen za cenu faulu a následnou střelu Nováka z trestného kopu domácí brankář zázračně vyrazil. Zelenobílí se vrátili do zápasu v 65. minutě, když Kovač uvolnil rozběhnutého Herejta, který tentokrát potvrdil roli kanonýra a bezpečně překonal Bartyzala – 3:2. O minutu později mohlo být vyrovnáno. Bartyzal tentokrát nejdříve dva střelecké pokusy Herejta chytil, třetímu zabránil domácí obránce šlapákem na holeň loděnického útočníka, po kterém zůstal na jeho noze krvavý otisk kopačky. Rozhodčí však zákrok jako nedovolený neposoudil. Úsilí zelenobílých přineslo ovoce v podobě vyrovnání v 72. minutě. To vnikl do šestnáctky podle brankové čáry Šmíd, předložil míč Novákovi, který doklepl míč snadno do sítě – 3:3. Radost hostů ale trvala jen šest minut. Z první nebezpečné akce domácích ve druhém poločase v 78. minutě dokázal Branov udeřit. Hostující obrana nedokázala ubránit Šindeláře, který podél vybíhajícího Patejdla vrátil domácím vedení – 4:3. Poslední šanci k vyrovnání měl v 83. minutě F. Pospíšil, Bartyzal ale po jeho střele předvedl výborný zákrok. Další šance se pak již nezrodily a Branov tak mohl slavit šťastné vítězství.

Branov: Bartyzal - Dubský, Podzemský, Opl (77. Kraus), Tkač - Dochtor, Štiller, Kruba, Cihelka - Červenka, Šindelář.

Loděnice: Patejdl - Paleček, Kovač, Majer, Frydrych (46. Baštář) - F. Pospíšil, J. Pospíšil, Dostál, J. Šmíd (73. Vyskočil) - Herejt, Novák.