Po krátké letní přípravě, kdy A mužstvo mužů absolvovalo čtyři utkání s kvalitními soupeři z ČFL, divize a Pražského přeboru, se modrobílí utkají tuto sobotu doma od 17.00 hodin s FK Tachov. A věří, že stejně jako s Hostouní dorazí opět hojná návštěva, v pátek bylo fanoušků skoro tři stovky!

Co Hořovice čeká? V podstatě podobný tým, jaký mají samy. Tachov také tvoří odchovanci, kteří mohli hrát jinde a výš, ale chtěli pomoci doma. Minulý týden však zažili při poháru s Klatovy (1:3) hrůzné chvilky, kdy šel fotbal stranou. Před poločasem zkolaboval v hledišti tatínek kapitána Tachova Jana Viterny Pavel. Jeho stan byl velmi vážný, šlo o život. Zasahoval i vrtulník a povedlo se, podle zpráv z klubového webu je Pavel Materna už v lepším stavu a dokonce se hned zajímal o výsledek utkání.

Tachovští už neměli jen fotbalové myšlenky, nicméně v sobotu bude v Hořovicích vše jinak a domácí čeká hodně těžký protivník.

Zároveň se rozehraje třetí nejvyšší soutěž dorostu. Tam Hořovice na úvod cestují do Písku, zatímco doma hraje druhý zástupce okresu Český lev-Union Beroun. Ten hostí v neděli od 10 a 12:15 hodin Malše-Roudné.

Další sobotu 12. srpna se od 10.15 odehraje dvojzápas Hořovic proti ČLU Beroun a koncem srpna se rozjede i žákovská divize pro hořovické žáky.