Zdice B – N. Jáchymov 4:3

Na první šanci se nečekalo dlouho. Hned v první minutě musel Pelc zasahovat při střele Kulhánka. Úvod utkání se ale hrál pod taktovkou hostujícího celku. V 11. minutě se Nový Jáchymov dostal do vedení, když se po centru Kroba prosadil Spurný. O čtyři minuty později mohl zvýšit Pém, který ale branku těsně minul. V 21. minutě již byl stav 0:2, když Zábranský prošel zdickou obranou a pohodlně skóroval.

Tento gól domácí probudil a o tři minuty později příznivci Zdic mohli slavit gól. Sluka parádní střelou z trestného kopu odsoudil Pelce do role statisty. Snížení domácí hráče ještě více povzbudilo a ve 30. minutě po střele Jánského bylo srovnáno – 2:2. To ale nebylo vše. O sedm minut později se na hranici malého vápna prosadil důrazný Kulhánek a zdické béčko vedlo. Jenže vedení domácích nevydrželo dlouho. Ve 43. minutě totiž Pém gólem do šatny srovnal na 3:3.

Po změně stran se diváci dočkali již jen jediného gólu, a to hned v 52. minutě. V šestnáctce se opřel do míče Jánský, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 4:3. Poté se hrálo delší dobu víceméně bez šancí. Až v 85. minutě mohl pojistit vedení Zdic Blažek, který ovšem orazítkoval břevno. Poté se již skóre nezměnilo a domácí tak mohli slavit vítězství.

Branky: 30. a 52. Jánský, 24. Sluka, 37. Kulhánek – 11. Spurný, 21. Zábranský, 43. Pém. Poločas: 3:3. Diváci: 70. ŽK: 2:5. Rozhodčí: Fischer – Kareš, Kros.

Zdice B: Hnízdil – Palek, Kulhánek, Švarcpik (Turický), Prokeš, Guschl, Doskočil, Blažek, Sluka, Jánský (Merhaut), Horáček.

Nový Jáchymov: Pelc – Kasal, Mašek (Juppa), Spurný, Cimpa, Krob, Krumhanzl, Pém, Zábranský, Novák, Havel.