Úvaly – Beroun 3:0

Skóre se poprvé změnilo hned v páté minutě. Sochr váhal s odkopem, ztratil míč a domácí po rychlé kombinaci překonali brankáře Pettíka. Pak přišla další rána, neboť byl hostům vyloučen Martin Šíma. „Domácí hráč se před něj dostal, v podstatě by už postupoval sám na branku, ale Martin ho tělem odstavil. Pro mne to bylo přísné vyloučení, ale stalo se,“ poznamenal berounský trenér Lacina. Hosté v deseti bojovali, do šance se ale dostat nedokázali. Skóre se ale neměnilo ani na druhé straně.

„Výsledek 1:0 jsme v deseti drželi do 75. minuty. V tu chvíli, kdy jsme měli připraveno střídání, že půjdeme vzadu do tří a posílíme ofenzivu, byť jen na dva útočníky, abychom s tím něco zkusili udělat, tak jsme udělali druhou hrubku,“ podotkl Lacina. Brankář Pettík vyhodil míč za velké vápno na Pobiše, než k hostujícímu hráči balon doletěl, domácí situaci přečetli, následně obrali berounského záložníka o míč a po rychlé kombinaci to bylo 2:0. Po chvíli pak ztratil míč Pokrovský a po podobné akci přidaly Úvaly z přečíslení třetí gól. Domácí mohli přidat i čtvrtý zásah, z penalty hráč Úval trefil jen břevno. „Výkon bych zhodnotil jako hodně špatný jak po taktické stránce, tak i po herní,“ podotkl Lacina, který nemůže pro příští zápas počítat s vyloučeným Martinem Šímou, navíc se zranil Svoboda.

Beroun: Pettík – Svoboda (Pokrovský), Sochr, Šíma Martin, Smetana – Michalík, Klička, Pobiš, Šíma Michal (Černý) – Hájek, Valenta (Krčma).