Gólově nejbohatší utkání viděli v prvním kole diváci v Zaječově. Místní rezerva se střetla s Libomyšlí a zápas byl doslova a do písmene kanonádou. Již v prvním poločase padlo sedm branek, hosté vedli o půli 4:3. Stejná porce branek byla k vidění i po změně stran, tentokrát se ale karta otočila. Ve druhém poločase stříleli častěji domácí fotbalisté, kteří nakonec vybojovali těsnou výhru 7:6. Naopak vysoké vítězství zaznamenala v prvním kole Felbabka, která deklasovala Cerhovice B 7:2. Hattrickem se blýskl Javůrek.

Tradiční derby se hrálo v Broumech, kam přijel Kublov. Ve vyrovnané první půli toho ani jeden celek příliš nepředvedl. Po změně stran měli hosté více ze hry, což také dokázali potvrdit střelecky. Postupně se prosadili Kotvald a Chrz. Domácí se mohli poté vrátit do utkání, ale Anděl neproměnil penaltu.Vítězství Kublova poté zpečetil vlastenecdomácích. Čestný úspěch domácích vstřelil v závěru Bureš.

Výsledky: Praskolesy B - Slovan Lochovice 2:2 (0:1), branky: Šteiner 2 - Kadlec, Pichl, diváci: 50, rozhodčí: Sekerka. Broumy - Kublov 1:3 (0:0), branky: Bureš - Holienčin, Chrz, vlastní, diváci: 120, rozhodčí: Vodička. Zaječov B - Litavan Libomyšl 7:6 (3:4), branky: Rydrych P. 3, Kolkop, Stelšovský J., Zetlizer, Král - Červenka 2, Špalek 2, Preisler, Kladívko J., diváci: 70, rozhodčí: Šnajdr. Felbabka - Union Cerhovice B 7:2 (4:1), branky: Javůrek 3, Mužík 2, Kočárek 2 - Ječmen 2, diváci: 50, rozhodčí: Kareš. SK Horymír Neumětely B - Chaloupky 3:0 (2:0), branky: Blažek P. 2, Závora Jan, diváci: 60, rozhodčí: Chvátal.