Hlavním bodem dne bude turnaj celků dospělých, kterého se mimo domácích borců zúčastní SK Zlonice, SK Nižbor a Sokol Knovíz. Možnost proběhnout se po trávníku budou mít také další týmy pořádajícího klubu, a to borci staré gardy, jichž se očekává nebývalé množství, a také mladších žáků.

Celý program bude zahájený úderem desáté hodiny a skončí v pozdních večerních hodinách po taneční zábavě pod taktovkou DJ Mací.

Příjemným zpestřením fotbalové soboty bude mimořádně bohatá tombola, která mimo jiné nabídne vlastnoručně podepsaný dres Jaromíra Jágra, uzenou kýtu, zimní oblečení, repliky fotbalových dresů a mnoho dalších zajímavých cen, jichž bude víc než osm stovek!

Ti, kdo na žižický stadionek zavítají po delší době, budou mile překvapení změnami, jimiž prošel.

Vedle nového multifunkčního hřiště s umělým povrchem se místní mohou pochlubit zrekonstruovanou budovou s občerstvením, která ukrývá i nejcennější trofeje klubu. Proto této části s nadsázkou říkají Síň slávy.

Přibyl i chodník na tribunce a vylepšené je také dětské hřiště, stejně jako zázemí pro fotbalisty. "Chceme, aby areál sloužil nejen sportovcům, ale také široké veřejnosti. Doufáme, že sem zavítají i ti, kterým fotbal nic neříká," uvedl předseda klubu Tomáš Koten, jenž je společně s manželkou Danou, tahounem veškerých změn. Samozřejmě mají podporu obce i dalších členů vedení klubu.

Nejčerstvější novinkou je závlaha hřiště, již zajišťuje čtyřiadvacet kačen. Funkcionáři klubu přiznali, že při prvním úterním spuštění čerpadla jim zároveň s prvními kapkami vody na trávníku vytryskly z očí slzy radosti a hrdosti.

MČR v dlouhém triatlonu Moraviaman v Otrokovicích. Tomáš Řenč, vítěz
Triatlonista Řenč atakoval osobní rekord, proti byly běžecké podmínky