„Moc šancí jsme si za celý zápas nevytvořili, v první půli byla nejnebezpečnější střela Martina Nademlejnského," přiznal domácí Václav Šebek, který chvíli po obrátce otevřel skóre: „K odraženému balónu se dostal Michal Pelikán, který mi poslal skvělý centr za obranu, ten se mi trochu se štěstím podařilo zakončit hlavou k levé tyči."

Jenže hosté brzy vyrovnali. „To byla velká škoda, vrátili se tak rychle do zápasu a dostali nás pak následně i do tlaku, který bohužel vyústil další gólem. Ke konci jsme zase tlačili my, ale nepodařilo se nám vyrovnat," litoval Václav Šebek.

Ten se v závěru už chystal k vyrovnávací střele. „Nedá se říci, že by to byl jistý gól. Po centru z levé strany se rýsovala celkem slibný šance, už jsem byl připraven zakončovat, ale obránce míč na poslední chvíli hlavou přizvedl," popsal okamžik střelec jediné branky Hořovicka.

Po zápase se jako všude sezona hodnotila. „Celému týmu to bylo velmi líto. Měli jsme si třetí místo pojistit už při zápase na Zličíně. Tam se určitě mělo bodovat. Proti Krumlovu to bylo už těžké, je to kvalitnější tým, který byl velmi důrazný. Nám navíc vypadlo hodně hráčů ze základní sestavy," řekl Václav Šebek, který dodal: „Páté místo je určitě slušným zakončením sezony. Škoda, že jsme se nedokázali dostat na tu bednu, ale to už je fotbal. Věřím, že v příští sezoně se ještě zlepšíme a budeme atakovat vyšší příčky." Umístění Hořovicka v předchozích sezonách: 5., 7., 7., 5., 7., 13., 10. místo, vyrovnalo tak svůj nejlepší výsledek.