Zelenobílí hostům nadělili v prvním poločase osm branek. Do druhé půle již hosté kvůli nízkému počtu hráčů nenastoupili a zápas byl předčasně ukončen.

Zatímco na chvostu tabulky je již delší dobu jasno, že sestoupí Srbsko a Chrustenice, o postupujícím stále není rozhodnuto. Vedoucí Hýskov v sobotu hostil poslední Chrustenice a nic jiného než vítězství pro domácí nepřipadalo v úvahu. Jenže hosté vsadili na pevnou obranu a bojovnost a padesát minut dokázali domácím odolávat. Nervózní domácí fotbalisty uklidnila až proměněná penalta. Ve zbytku utkání přidali Hýskovští ještě tři branky a nakonec vyhráli zaslouženě 4:0. Z vítězství se radoval i druhý Nový Jáchymov. Ten vedl na půdě Karlštejna brzy 4:1. Domácí ovšem zabojovali a do přestávky snížili na 3:4. Jenže o poločase se nechali vyloučit domácí hráči Žďárský s Benešem a Karlštejn tak dohrával celou druhou půli o devíti. Domácí se sice párkrát dostali do šance, vyrovnat ale nedokázali, naopak v závěru utkání Nový Jáchymov přidal pátý gól a nadále se tak drží v boji o postup.

Výhru na půdě soupeře zaznamenal i Cembrit. Berounští se několika přímočarými akcemi dostali do tříbrankového vedení. Druhá půle již byla vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Hosty podržel brankář Šlégr, který chytil i pokutový kop a od druhé vychytané nuly v řadě jej nakonec dělily jen tři minuty.

Loděnice B - Srbsko 8:0 (8:0), nedohráno, branky: Majer 2, Šmíd M. 2, Mráz, Miška, Vyskočil, Bělecký, diváci: 60, rozhodčí: Kušo. Hýskov - Chrustenice 4:0 (0:0), branky: Hnátek 2, Stejskal 2, diváci: 100, rozhodčí: Pecka. Hudlice - Svatá 6:1 (4:0), branky: Hubka Jakub 2, Křivohlavý, Olšiak, Pagač, vlastní - Matula, diváci: 100, rozhodčí: Müller. Všeradice - Lužce 1:1 (1:0), branky: Bouček - Mařánek, diváci: 50, rozhodčí: Mázdra. Vysoký Újezd - Nižbor B 3:0 kontumačně, hosté se k utkání nedostavili, rozhodčí: Marek. Karlštejn - Nový Jáchymov 3:5 (3:4), branky: Lopušan, Hrabal, Tomášek - Spurný 3, Vlček, Krob, diváci: 90, rozhodčí: Marx. Tmaň - Cembrit Beroun 1:4 (0:3), branky: Pátecký - Novotný 2, Krumholz, Kovár, diváci: 40, rozhodčí: Šnajdr.