Králův Dvůr B – Hostouň 5:0

Hosté nastoupili nebojácně a také se dostali jako první do šance, Fišer ovšem zblízka na Grubnera nevyzrál. Pak již převzali otěže do svých rukou domácí, kteří po zbytek poločasu dominovali. V šestnácté minutě vypálil z první Frydrych a cábelíci vedli. Po chvíli hlavou poslal míč za záda Doušy Machovec, pomezní ale nepochopitelně odmával ofsajd. Další šanci pak neproměnil Juninho, který vymáchal obránce, ale nastřelil tyč. Na 2:0 zvýšil až Novák, kterému sice první střelu vyrazil brankář, druhý pokus vyhlavičkoval obránce z prázdné branky, třetí ale již skončil v síti. V samém závěru poločasu pak nejprve po parádní uličce neuspěl v tutovce Brazilec Juninho, ve 45. minutě si ale akci zopakoval a tentokrát byl úspěšný. V nastavení mohl zkorigovat stav hostující Slanina, který ale z dobré pozice netrefil branku.

Po změně stran pokračoval nápor Králova Dvora. Juninhovo sólo nejprve vychytal Douša, v 62. minutě ale rychlonohý Brazilec zvýšil na 4:0. O tři minuty později pak po další pohledné akci skóroval Zelenka a cábelíci vedli 5:0. Králodvorští pak mohli přidat ještě několik branek, ani ty nejvyloženější šance ale neproměnili. Nedařilo se ani hostům, kteří, když už se dostali ke střele, tak netrefili branku. Vedoucí Hostouň si tedy odvezla z Králova Dvora pětigólový příděl. Rezerva cábelíků se díky vítězství posunula na jedenáctou příčku. Vzhledem k tomu, že Králodvorští jednoznačně deklasovali i jasného lídra soutěže, neměla by jim konečná záchrana dělat problém.

Branky: 16. Frydrych, 37. Novák, 45. a 62. Juninho, 65. Zelenka. Rozhodčí: Drábek T. ŽK: Frydrych, Himl – Slanina. Poločas: 3:0. Diváci: 90.

Králův Dvůr: Grubner – Machovec, Himl, Šilhavý, Svoboda (55. Opl), Juninho, Frydrych, Novák, Petr, Jandák (73. Patera), Zelenka.

Hostouň: Douša – Vondra, Kubát, Fišer (84. Kohout), Bouška, Schiller (13. Hlava), Elman, Jančár, Marhoul (60. Teniak), Černý, Slanina.