Boj o první místo okresního přeboru tedy dostává nový náboj.

Hýskovští museli před utkáním v Trubíně a v jeho samém počátku řešit problémy s obranou. Trenér Herejt nemohl počítat se zraněnými Bartošem a Kabátem, navíc v 8. minutě se zranil Křesťan. Po úvodním oťukávání si oba celky vypracovaly po jedné tutové šanci. Pytku ale vychytal Hosnédl a hostující Hnátek netrefil prázdnou branku. S postupem času ovšem začali režii zápasu jednoznačně přebírat domácí fotbalisté, kteří nakonec předvedli špičkový výkon. Trubínští hráli odvážný útočný fotbal, který okořenili úspěšným zakončením. Naproti tomu Hýskov zklamal ve všech řadách. Na první gól se čekalo do 21. minuty, pak ale viděly dvě stovky diváků do přestávky čtyři góly. A všechny v síti Hýskova. Nejprve se parádně trefil z trestného kopu domácí Klička, který poslal míč do šibenice. Po chvíli pak chybovala obrana Hýskova a Vlček trestal – 2:0. V závěru poločasu pak Hosnédl fauloval Andrlíka a oslavenec Klička, který v neděli slavil narozeniny, se z penalty nemýlil. Poté ještě před přestávkou stihl zvýšit na 4:0 Vlček, který se nejlépe orientoval ve skrumáži. Hned po změně stran pak Vlček završil svůj hattrick a zvýšil vedení Trubína již na 5:0. Pak sice snížil Stejskal, to ale bylo od hostů vše. Naopak Trubín měl v záloze ještě dvě trefy. Tu poslední na 7:1 vstřelili domácí v deseti po vyloučení Choce.

Fotbalisté Oseka byli v utkání s Drozdovem favority. Předurčovalo je k tomu postavení v tabulce, i fakt, že Drozdovští v letošní sezoně uhráli na půdě soupeřů jediný bod. Hráči Slavoje chtěli na soupeře vletět, v prvních minutách ale byli lepší hosté. Přesto se ale v 8. minutě Osek radoval z vedení. Doležal sklepl míč Křikavovi, který propálil brankáře Drozdova. Po čtvrthodině hry mohli domácí přidat druhou branku. Jenže Ungr neproměnil sólo a z dorážky poslal Vaníček míč do břevna. S postupem času zahrozili i hosté, po střele Mantlíka ale domácí dokázali vykopnout míč z brankové čáry. V závěru poločasu ovšem Osek definitivně rozhodl o svém vítězství. Ve 37. minutě nejprve Milan Hlavatý přeloboval gólmana hostů a po chvilce Doležal krásně vyzval ke skórování Ungra, který měl snadnou úlohu. Po změně stran se Drozdov snažil tlačit do útoku, do šance se ale hosté dlouho nemohli prosadit. Drozdovští se nakonec dočkali snížení až v samém závěru utkání, kdy Pergl prostřelil Křivánka.

Družstvo Šemíků zamířilo na hřiště třetího Komárova, kde v letošní sezoně dokázal bodovat jen druhý Trubín, jenž si odvezl remízu. Od úvodu se hrál aktivní fotbal se šancemi na obou stranách. V první tutovce se ocitli v 17. minutě hosté, ale do vedení šli o tři minuty později domácí. V době, kdy se hosté chystali vystřídat zraněného Jana Šebka, prošel hostující obranou domácí hráč a z úhlu prostřelil Lhotáka k bližší tyči. Krátce poté mohli domácí pojistit svůj náskok, ale nebezpečná hlavička skončila vedle. Poté mohli vyrovnat naopak hosté, ale v rozhodujícím okamžiku se dva hráči ve velmi dobré pozici před bránou nedohodli. Poločas tak skončil stavem 1:0. Po většinu druhého poločasu byli aktivnější hosté, kteří ale zahodili i ty nejvyloženější šance. Mimo jiné dvakrát domácího brankaře zblízka neprostřelil Jaroslav Šebek. Ale také domácí si dokázali vytvořit nebezpečné příležitosti. Další branka už ale nepadla, a tak v divácky zajímavém utkání solidní úrovně zvítězili domácí 1:0.

Ve Zdicích se hrálo důležité střetnutí dvou celků ohrožených sestupem. Dvanácté Zdice B hostily třináctý Tetín. Hosté byli po celý zápas lepší a o lepší výsledek je připravila neschopnost v koncovce a také dobrý výkon brankaře Pánka. Domácí poprvé nebezpečně vystřelili na hostující branku až v 77. minutě po standardní situaci. Ani po této šanci se ale skóre neměnilo a zápas nakonec přinesl bezgólovou remízu. Výsledek 0:0 je ztrátou pro hosty.

Dva celky bojující o udržení se střetly i v Novém Jáchymově, kam přijela Zadní Třebaň. Obě družstva si byla vědoma důležitosti střetnutí a na hře to bylo znát. Mírně lepší byli domácí fotbalisté, kteří o svém vítězství rozhodli třemi góly ve druhém poločase.

Remíza se zrodila i v Chlumci. V souboji dvou celků ze středu tabulky skórovali jak domácí, tak i Tlustičtí pouze jednou a body se tak dělily. Berounská rezerva hostila v neděli Na Máchovně desátý Újezd a v střetnutí, ve kterém padaly góly až po změně stran, hráči Českého Lva – Unionu splnili povinnost a soupeře porazili 2:1.

Chlumec – Tlustice 1:1 (0:0), branky: Kural – Keckstein, diváci: 105, rozhodčí: Svoboda – Anýž, Krbec. Komárov – Neumětely 1:0 (1:0), branky: Laubner, diváci: 120, rozhodčí: Hájek – Kocourek, Knotek. Nový Jáchymov – Zadní Třebaň 4:2 (1:0), branky: Krob, Pém, Spurný, Vlček – Prosický, diváci: 130, rozhodčí: Marx – Bidšovský, Chvátal. Trubín – Hýskov 7:1 (4:0), branky: Vlček 3, Klička 2 (1 z pen.), Pytka, Šlégr – Stejskal, diváci: 200, rozhodčí: Ryska – Kadeřábek, Belanský. Beroun B – Újezd 2:1 (0:0), branky: Urban, Novák – Vajs, diváci: 80, rozhodčí: Kareš – Šnajdr, Ducký. Zdice B – Tetín 0:0 (0:0), branky:, diváci: 80, rozhodčí: Egrt – Kros, Plecitý. Osek – Drozdov 3:1 (3:0), branky: Křikava, M. Hlavatý, Ungr – Pergl, diváci: 80, rozhodčí: Ducký – Mázdra, Slabý.

1.  Hýskov⋌ 16 13 0­  3 49:20 39

2. Trubín⋌ 16 11 3­  2 47:18 36

3. Komárov⋌ 16 10 3­  3 31:20 33

4. Osek⋌ 16  8 4­  4 37:20 28

5. Beroun B⋌ 16  8 4  4­ 40:33 28

6. Tlustice⋌ 16  7 4 ­ 5 23:14 25

7. Neumětely⋌ 16  6 3 ­ 7 28:27 21

8. Chlumec⋌ 16  5 4­  7 19:28 19