Podruhé v řadě nebodovali fotbalisté doposud vedoucího Hýskova. Po porážce ve šlágru s Novým Jáchymovem tentokrát Hýskovští neuspěli na hřišti Cembritu Beroun. Jedenáctý celek tabulky měl v kvalitním prvním poločase mírně navrch, k vidění ale byly pěkné akce na obou stranách. Skórovali ale jen berounští hráči. Po změně stran již měl navrch Hýskov. V závěru si hosté vypracovali velký tlak a již to vypadalo, že se jim povede vyrovnat. Jenže brankář Červený podal výtečný výkon a vychytal několik šancí. Cembrit se nakonec se štěstím ubránil a postaral se tak o značné překvapení. Za zmínku určitě stojí, že zápas řídil výborně rozhodčí Krůta.

Zaváhání Hýskova dokonale využil Nový Jáchymov, který porazil Srbsko a poskočil do čela tabulky. První poločas přinesl doslova kanonádu, o kterou se velkou měrou postarali především domácí. O přestávce byl stav 6:2 a o vítězi bylo rozhodnuto. Srbsko hrálo celou druhou půli o deseti, což domácí ukolébalo a druhá půle byla z jejich strany hodně podprůměrná. Nakonec se diváci dočkali celkem jedenácti branek, nový lídr III.A třídy vyhrál 8:3. Na straně domácích se hattrickem blýskl Vlček.

Z vítězství se radovaly i třetí Lužce, které si poradily se Svatou. Na čele se tedy situace hodně vyrovnala. Mezi prvním a třetím celkem je rozdíl jen tří bodů.

Nejvyšší vítězství kola zaznamenali fotbalisté Loděnice B, kteří naložili Vysokému Újezdu osm branek. Zelenobílí rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase, který skončil stavem 5:0.

Jediná remíza kola se zrodila v sobotu dopoledne ve Tmani. Utkání bylo hodně vyrovnané, přesto byly Hudlice hodně blízko vítězství. Domácí fotbalisté totiž vyrovnali na 2:2 až dvě minuty před koncem zápasu.

Výsledky:

AFK Loděnice B – Vysoký Újezd 8:0 (5:0), branky: Aduwa 2, Miška 2, Bělecký 2, Martínek, Mráz, diváci: 60, rozhodčí: Pos ml. Karlštejn – Durisol Všeradice 2:1 (2:0), branky: Lopušan L., Fanta – Augusta, diváci: 50, rozhodčí: Červenka. VČS Tmaň – Hudlice 2:2 (1:1), branky: Fiala L. 2 – Svoboda Kamil, Vostárek, diváci: 50, rozhodčí: Kocourek. SK Cembrit Beroun-Závodí – FK Stejstav Hýskov 1:0 (1:0), branky: Novotný D., diváci: 110, rozhodčí: Krůta. Čechie Nový Jáchymov – Srbsko 8:3 (6:2), branky: Vlček 3, Zábranský 2, Cimpa, vlastní 2 – Bláha, Hochmuth, Burian, diváci: 120, rozhodčí: Spiegl. SK Nižbor B – Chrustenice 2:0 (1:0), branky: Lukeš R., Dolejš, diváci: 60, rozhodčí: Anýž. Lužce – FK Svatá 2:1 (1:1), branky: Tolma, Makovský – Suchý, diváci: 40, rozhodčí: Svoboda.

 1. N. Jáchymov⋌16 12 2 ­ 2 54:27 38

 2. Hýskov⋌ 16 12 1­  3 53:17 37

 3. Lužce⋌ 16 11 2 ­ 3 59:26 35

 4. Karlštejn⋌ 16  9 3  ­4 46:32 30

 5. Loděnice B⋌ 16  8 5  3­ 45:20 29

 6. Hudlice⋌ 16  8 3 ­ 5 33:21 27

 7. Všeradice⋌ 16  7 5 ­ 4 35:22 26

 8. Svatá⋌ 16  7 5 ­ 4 39:29 26