Vedoucí Hořovicko B přivítalo Drozdov a po poločase vedlo rozdílem čtyř branek. Ve druhém dějství hodně polevilo a hosté snížili na přijatelných 1:4.
V té době rezerva již znala výsledek z Chyňavy, která doma remizovala se stále se zlepšujícím Stašovem 2:2. 

PĚKNÝ POČIN HRÁČŮ I DIVÁKŮ


V utkání předních celků přeboru nešlo ale jen o výsledek, domácí se totiž rozhodli uspořádat charitativní akci. „Všem moc děkujeme za příspěvek k nákupu potravin do Národní potravinové sbírky! Děkujeme všem domácím fanouškům, ale i příznivcům ze Stašova, kteří přispěli. Zároveň také našim hráčům, kteří mezi sebou vybrali peníze i dalším lidem, kteří přispěli, i když na fotbal nepřišli a peníze odevzdali dříve,“ děkoval všem prezident SK Chyňava Zdeněk Steiner starší. 

Martin Kraus odpoví na dotazy čtenářů Berounského deníku.
ON-LINE: Ptejte se fotbalisty Martina Krause


Celkem se na utkání v Chyňavě vybralo dva tisíce dvacet korun. „Je to moc pěkné a nakoupeno bylo celkem 195 položek! Myslím si, že to byla zdařila akce a příští rok ji chceme zopakovat,“ dodal Steiner.


Ztráta po remíze ale chyňavské hráče mrzela, Hořovicko B si díky výhře vytvořilo opět tříbodový náskok. 

TRUBÍN UŽ JE TŘETÍ


Nenápadně se v tabulce posouvá Freyburg Trubín. Jeho hráči se chvíli sice divili, jak to, že prohrávají ve čtvrté minutě v Neumětelích po brance Jaroslava Šebka, ale pak si jejich hra sedla a zápas otočili. 


Loňský účastník I. B třídy má čtyřbodovou ztrátu na lídra tabulky a v nadcházejícím domácím duelu s Novým Jáchymovem půjde o to, kdo se k čelu před jarem více přiblíží. 


Pozor si musí dát na Zdice. Olympie jakoby v posledních dvou kolech nabrala formu a po výhře v Berouně 5:0 si lehce poradila i s Tetínem na jeho půdě v poměru 4:0. Střelecky se probudil zdický kanonýr Jiří Krůta, který vstřelil dvě branky. 

BÉČKO BEROUNA STÁLE POUZE S JEDNÍM BODEM


Marný boj o navýšení jednobodového zisku svedli fotbalisté rezervy Českého lva-Unionu Beroun v Karlštejně. „Vzhledem k našemu postavení v tabulce byl zisk tří bodů doslova povinností,“ věděl dobře karlštejnský Michal Šaman.

Deník nám fandí
Ukažte foto svého klubu v Berounském deníku


Jeho tým dokázal zvítězit 3:1, když ale o výsledku nebylo dlouho rozhodnuto. Domácí vedli 2:0, ale pět minut před koncem berounský Daniel Stehlík snížil. Hosté vsadili vše na útok, potrestal je však v závěru Vladimír Čermák. „Utkání jsme zvládli, až na krátkou slabší pasáž ve druhé části jsme byli lepším celkem,“ dodal Šaman.