Beroun - Kutná Hora 2:1

Berouňané začali hodně aktivně a zpočátku se hrálo především před brankou hostů. Když se zdálo, že Kutná Hora srovná krok, přišel úder Českého Lva–Unionu, když domácí gólman poslal dlouhý míč z výkopu, ke kterému se prodral Hájek a zamířil přesně k protější tyči – 1:0. Hosté se sice snažili o vyrovnání, ale vyloženou šanci neměli, až závěr prvního poločasu přinesl vzruch před oběma brankami, ale obrany obou celky na poslední chvíli vstřelení gólu zabránily.

Domácí mohli pojistit své vedení hned v úvodu druhého poločasu, kdy Hájek vystihl rozehrávku hostů, ale slabě vystřelil. Hosté do druhé půle vyslali na trávník Luňáčka, který se postaral v 50. minutě o vyrovnání, když vystřelil točenou střelu na domácí branku, která skončila v síti – 1:1. Beroun pak začal nakopávat míče do šestnáctky soupeře a hrozil ze vzduchu. Při jedné ze skrumáží v 59. minutě došlo v šestnáctce hostů k faulu a domácím se naskytla příležitost dostat se dovedení, kterou proměněnou penaltou Němec nepohrdl – 2:1. Beroun se pak zaměřil na rozmělňování útočných rejdů Kutné Hory, což se mu i za cenu kouskování hry dařilo. K zajímavé situaci došlo po jednom z rohů Kutné Hory, kdy to na hřišti vypadalo jako po středověké bitvě, protože na zemi si ustlalo hned několik hráčů na obou stranách, sudí vše řešil žlutou kartou pro útočný faul hostujícího Tomíška. Kutná Hora čím dál více otvírala hru, Beroun šel do několika brejků, ale nedokázal je dotáhnout do konce. A protože ani hosté už svůj tlak nedokázali vystupňovat a vyloženou příležitost si nevypracovali, zůstaly všechny tři body v Berouně.

Branky: 26. Hájek, 59. Němec - 50. Luňáček. Rozhodčí: Kovář – Velebil, Šimáček. ŽK: Černý - M.Šváb, M.Tomíšek, Skokan, Černohlávek, Auer. Diváků: 110. Poločas: 1:0.

Český Lev–Union Beroun: Kučera - Michalík (84. Hála), Vlček, Klička, Sajner - Martin Šíma, Pobiš, Stančík, Němec - Hájek, Černý (76. Michal Šíma). Trenér: Lacina.

Sparta Kutná Hora: Šimon - Skokan, M. Tomíšek, Mach, M. Šváb - O. Tomíšek, P. Růžička (82. Vodička), Černohlávek, Kozel (54. Krupička) - Auer, Bareš (46. Luňáček). Trenér: Truksa.