Broumy – Osek 1:1
Diváci, kterých se sešlo něco přes sto, nemuseli své návštěvy fotbalového zápasu litovat, hrál se totiž dobrý fotbal, který se přeléval ze strany na stranu. K vidění byly i dvě břevna, na každé straně jedno, následně tyčka ke smůle hostů a také dvě krásné branky. Tu první vstřelili hosté z Oseku, kteří tak zúročili svůj tlak ve druhé části prvního poločasu. Milan Hlavatý křížným centrem našel nabíhajícího Čížka a ten se hllvou nemýlil – 0:1. Do kabin šli spokojenější hosté. Domácí nesložili zbraně, bojovali a byli odměněni po hodině hry. Rychlík Vajs se protáhl jako lasička mezi obránci hostů a neomylně skóroval podél zkoprnělého brankáře Oseka – 1:1. Slavoj tak přišel o první body a první místo přepustil Žebráku.

Z dalších výsledků:
Okresní přebor: Žebrák – Újezd 1:0, Zdice – Tlustice 1:0, Neumětely – Trubín 0:4.
III. třída, skupina A: Karlštejn – Lužce 2:0, Tmaň – Hudlice 0:1.
III. třída, skupina B: Březová – Rpety 4:1, Zaječov – Hostomice B 3:1, Všeradice – Osek B 6:1.
IV. třída, skupina A: Vysoký Újezd – Hýskov B 5:5, Osov – Nožbor B 1:5, Mořina – Chrustenice 5:1.
IV. třída, skupina B: Libomyšl – Tlustice B 0:4.
Žákovská liga: Sparta Praha – Čes. Lev–Union Beroun U15 9:0, U14 12:0.

Hostující Adam Tvrz (v černém) brání ataku domácího útočníka. Osek po dobré první půli tu druhou prospal a Broumy díky svému nasazení dosáhly na zasloužené vyrovnání. Foto: Jan Bežó m.